Першоліговий колектив зніметься зі змагань через невизначеність з майбутнім футболістів. Про це повідомляє Директор «Дружби» Ігор Дегтяренко, в коментарі Трибуні.

За словами функціонера, головним мотивом до відмови від змагань стали зміни мобілізаційного законодавства. "Дружба" не зможе забронювати футболістів, а Українська асоціація футболу нібито самоусунулася від процесу. Клуб попросив Професіональну футбольну лігу забронювати за ним місце бодай в Другій лізі.

"Десь автобус зупинять дорогою на тренування чи гру і всій команді випишуть повістки. Що ми будемо з цим робити далі? Тільки через те, що ми не можемо забезпечити людям нормальну роботу і в будь-який момент ключових гравців можуть забрати в армію. Нікуди дітись, це війна", – розповів Дегтяренко.

- Це вже остаточне рішення?

- Так. Ну, ми попросили на рік. Може за цей час війна закінчиться, побачимо.

- Що ви маєте на увазі, коли кажете на рік?

- Щоб за нами залишили місце в ПФЛ на рік, хоча б у Другій лізі. В Першій лізі за нами ніхто не зарезервує, зрозуміло. Іншого виходу немає, на жаль.

Зараз і в інших клубах таке почнеться, це сто відсотків, коли прийде липень. Ви ж розумієте, що не всі футболісти хочуть йти у військкомати. А ми не можемо їх змусити, хоча у нас всі підлягають мобілізації. Що я буду робити з цим? Ми ж не можемо їм зробити відтермінування мобілізації, в нас нема таких важелів. Нас не можуть забронювати. От тільки через це знімаємось.

- Клуб продовжить функціонувати, так? Ви тільки дорослу команду не заявляєте?

- Так, клуб функціонує. Будемо допомагати діткам, у нас є договір. Наші дітки їздять в Кагарлик на тренування. ЗСУ, звісно, продовжимо допомагати.

- А дорослу команду відповідно розпустили, так?

- Так. Ми їм запропонували, коли відкриється трансферне вікно, щоб вони переходили. Думаю, завдяки грі за «Дружбу» вони собі знайдуть місце.

Так краще, ніж потім знятись посеред сезону. Хоч для нас це й дуже болюче рішення, бо щойно виграли Другу лігу й піднялися в Першу. Ми ж цю команду ростили ще з аматорського футболу. Але така ситуація в країні, - сказав Дегтяренко.

Популярні новини зараз

На Київщині вручили грошові винагороди випускникам з високими балами НМТ-2024

У мережі продемонстрували жахливий стан Північного мосту в Києві

НАБУ та САП завершили розслідування ще однієї справи скандального екс-депутата Київради від "СН" Трубіцина

У Києві засудили зловмисників, які з ножем напали на чоловіка та намагались відібрати його автомобіль

Показати ще

В сезоні 2023/24 «Дружба» виграла Другу лігу та вийшла в Першу.