Про це пише видання Watchers, покликаючись на дані Територіального управління Державної судової адміністрації у Київській області.

У 2023 році Тандиру виплачували фіксований оклад судді — 63 060 грн. Водночас він отримував виплату за вислугу років, надбавку за науковий ступінь та надбавку за перебування на адміністративній посаді в суді. Тандиру також виплачували «відпускні» та «лікарняні».

Упродовж січня-лютого 2023 року Тандиру нарахували 104 049 грн зарплати — це сума без відрахувань податків та зборів. У березні та квітні сума була іншою, однак у травні суддя знову отримав 104 049 гривень.

З липня по жовтень Тандир не отримував зарплати, але в листопаді лише за пунктом «оклад судді» йому нарахували 389 326 грн. Загальна сума зарплати тоді становила 397 483 гривні — без податків та зборів.

У Макарівському райсуді Київської області, де працює Тандир, журналістам Watchers повідомили, що згідно з пунктом 10 статті 135 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» передбачено, що суддя, який не здійснює правосуддя, не має права на отримання доплат до посадового окладу.

Там додали, що, починаючи з 29 травня 2023 року, оклад судді Тандира становить 63 060 грн.

Раніше Хрещатик писав, що суддя Тандир, який збив нацгвардійця на блокпосту Києва, продовжує отримувати зарплатню, півроку перебуваючи в СІЗО.