Про це повідомили у столичній поліції та прокуратурі.

Згідно з повідомленням, затримали молодика у грудні 2023 року.

А під час досудового розслідування поліцейські встановили, що фігурант мав в телефоні відеозаписи, де на фоні зруйнованих будинків в Київській області, зокрема в Ірпені, підтримував збройну агресію рф та схвалював злочинні дії агресора, які разом з відповідними висловлюваннями надсилав в одну із закритих груп в месенджері. Також фігурант «працював» збувачем наркотичних засобів, який продавав на території столиці шляхом так званих закладок.

Слідчі повідомили зловмиснику про підозру у вчинені кримінальних правопорушень, передбачених частини 2 статті 307 («Збут особливо небезпечних наркотичних засобів») та частиною 2 статті 436−2 («Виготовлення, поширення матеріалів, у яких міститься виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії російської федерації проти України») Кримінального кодексу України.

Під час досудового розслідування зловмисник перебував під вартою.

Нині досудове розслідування у кримінальному провадженні завершено, обвинувальний акт скеровано до суду. Підозрюваному загрожує до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Раніше повідомлялось: У столиці затримали росіянина-рецидивіста, який, погрожуючи ножем, пограбував аптеку