Про це повідомляє Київська ОВА.

Як заявив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко, три багатоповерхівки, що відновлюють коштом UNITED24, розташовані у Милій та Бузовій.

Комісія також ознайомилася з процесом будівництва двох протирадіаційних укриттів для закладів освіти Бориспільського району. За його словами, всі роботи відбуваються за графіком, без порушень. Перевірки триватимуть і надалі. Вже перевірили 23 із 56 обʼєктів.

Він нагадав, що цього тижня в КОВА відбулися три розширені наради із підрядниками з питань відбудови, зокрема щодо відбудови багатоповерхівок за програмою UNITED24. Активні роботи вже ведуться на 17 із 18 об’єктів. Також триває відбудова 83 приватних будинків у рамках реалізації обласної програми. Заслухали інформацію щодо відновлення 56 об’єктів коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії, де замовником є Київська ОВА.

Наради відбулися за участі представників правоохоронних органів, Департаменту регіонального розвитку КОВА, проєктантів, технагляду, ДТЕКу та робочої групи “Прозорість і підзвітність”, спостережної ради з питань відбудови, ПРООН.

Очільник ОВА зазначив, що детально обговорили кожен об’єкт, щоб вчасно реагувати на проблеми, які виникають. Йдеться про терміни відбудови, коригування проєктів, перевірки актів та якості виконаних робіт.

Читайте також: Київська область стала другим регіоном, який отримав найбільше коштів на відбудову

Кравченко підкреслив, що підрядники мають виконувати всі взяті на себе зобов’язання.

”Мешканці не мають бути заручниками, чути незрозумілі пояснення. У нас єдина позиція – якісна відбудова, ефективне використання коштів та виключення будь-якої корупційної складової. Ми всі працюємо винятково для людей”, – наголосив він.

За словами Кравченка, цього тижня разом із міністром з питань стратегічних галузей промисловості Олександром Камишіним відкрили протирадіаційне укриття в Новосілківському ліцеї “Ерудит”. Його загальна площа – понад 1 тис. кв. м. В укритті одночасно можуть перебувати майже 600 осіб. Є все для зручного розташування дітей та педагогів. Загалом упродовж 2022-2023 років на Київщині в закладах освіти відремонтували понад 900 укриттів.

Раніше Хрещатик писав про те, що на Київщині перевірили відбудову житла.

Популярні новини зараз

У Ворзелі, що під Києвом, маршрутка потрапила в ДТП - до лікарні потрапило 4 людей

Взято під варту мешканця Київщини, підозрюваного у зґвалтуванні 9-річної доньки

У центрі Києва п'яний водій влаштував ДТП із двома загиблими, виїхавши на зустрічну смугу

Максим Кріппа та казино "Вулкан". Як партнер російського олігарха скуповує українські ЗМІ

Показати ще