Про це повідомляли у місцевій групі "Чабани та Новосілки" у Фейсбук.

Молодь вирішила зробити невеликий акт протесту і заклик про допомогу бійцям ЗСУ. На що місцева поліція, яка також проживає в Чабанах і яка маючи здоровий глуз це підтримати, змусила знімати все за громадську позицію і висловлення думки.

Однак у коментарях зазначили, що місцева Чабанська поліція не має до цього жодного відношення.

Хоча це не зменшило кількості негативу у місцевих мешканців та небайдужих.

Відреагувала навіть відома активістка, засновниця фонду "Спочатку справи" та "СУП" Марія Барабаш, що організовує акції "Гроші на ЗСУ" під Київською міською адміністрацією.

До речі, про сам ремонт дороги, який на даний момент уже майже завершується, Хрещатик писав.

Раніше повідомлялось: У Чабанах Київської області місцева влада вирішила зробити ремонт дороги за ₴5,5 млн

Бруківку в Чабанах вздовж вулиці Покровська вже почали класти.

Популярні новини зараз

Генпрокурор Кравченко особисто представлятиме сторону обвинувачення у справі вбитого підлітка у фунікулері

Рада оборони Києва не збирається через відпустку мера - Ткаченко

У Києві чужий пес на самовигулі розідрав жінку та її маленьку собачку

Заміська "вілла", конфлікти і ймовірний плагіат: чим відома в.о. ректора Уманського нацуніверситету Сокирська?

Показати ще

Як виявилось, місцеві активісти часу дарма не витрачали і подали до суду - вже є ухвала суду першої інстанції. Також місцева активістка вже поділилися інформацією про стан "потрібного" ремонту.

текст публікації

Ухвала суду про відібрання зразків асфальтобетонного покриття та основ проїжджої часини з використанням спеціального обладнання

Сподіваємось, що справедливість і закон - торжествуватимуть, винних корупціонерів буде покарано, а місцеві жителі - будуть вдячні активістам та отримаютьгідну владу, що допомагатиме під час війни - військовим, не забуваючи і про місцеві потреби, розвиваючи громаду.

Читайте також: На Київщині викрили голову ОТГ на Обухівщині, який "заробив" ₴2,5 млн на закупці спорядження для ДФТГ