Тепер стали відомі деталі про цю особистість.

Як повідомляється джерелами, близькими до ситуації, Постраждалим виявився прес-офіцер 503 ОБМП ВМС України Годзенко Олексій Дмитрович. Чоловік є сином Народного Героя України Дмитра Годзенка, більш відомого як «Годзила», який загинув на Донеччині у 2016 році, за день до демобілізації.

Олексій народився 16 березня 1991 року та є громадянином України. До початку російської агресії був цивільним журналістом, працюючи на українському телеканалі «24 канал». Але після загибелі батька він вирішив підписати контракт із ЗСУ. Відзначимо, що заслуги Годзенко на службі особисто відмітив колишній Міністр оборони України Олексій Резніков. Він нагородив хлопця за сміливість та героїзм у боротьбі проти загарбників, вручивши йому почесну для кожного військовослужбовця нагороду – іменну вогнепальну зброю. Загалом, в медіа сфері він досить часто пише "позитивні діферамби" Олексію Резнікову, що викликає певне здивування.

Крім служби на фронті, Годзенко активно виступає в інформаційному просторі, відстоюючи права та інтереси України, і демонструючи незламність українських захисників.

Читайте також: У Шевченківському районі столиці здійснено напад на військового — невідомі нанесли 3 ножеві поранення

Нагадаємо, за попередніми даними, невідомі напали на військовослужбовця під час прогулянки територією ботанічного саду та завдали три удари ножем у грудну клітину. За інформацією поліції, наразі ведеться активне розслідування інциденту та розшук нападників.

Зараз Олексій перебуває у важкому стані, лікарі борються за його життя.

Раніше повідомлялось про те, що поблизу Переяслава чоловік напідпитку здійснив постріл із саморобної рушниці, пошкодивши авто військовослужбовця ЗСУ.