Тоді захворіло 4 дітей, всі були госпіталізовані. Постачальником харчування до закладу є ТОВ “Кідс Кейтеринг Київ”.

Як повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві, на початку вересня фахівці провели позаплановий захід державного нагляду (інспектування) приватного закладу дошкільної освіти за двома адресами вул. Грузинська, 35-А та вул. Анни Ахматової, 35-Б.

Перевіряли дотримання вимог законодавства у сфері безпечності та якості харчових продуктів із проведенням лабораторних досліджень.

За результатами видано:

  • акти складені за результатами проведення позапланового заходу (інспектування) стосовно дотримання операторами ринку вимог законодавства про харчові продукти,
  • рішення про тимчасове припинення виробництва та/або обігу харчових продуктів,
  • припис про усунення порушення вимог законодавства.

Так, за результатами лабораторних досліджень за адресою вул. Грузинська, 35-А у 10 із 20 відібраних змивів з об’єктів навколишнього середовища виявлено бактерії групи кишкової палички, 2 проби води не відповідають вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 “Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною”; за адресою вул. Анни Ахматової, 35-Б у 8 з 20 відібраних змивів із об’єктів навколишнього середовища виявлено бактерії групи кишкової палички.

Виявлені порушення становлять загрозу для життя та/або здоров`я дітей. Тому головний держінспектор виніс рішення про тимчасове припинення виробництва та/або обігу харчових продуктів, видано приписи про усунення порушення вимог законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров`я та благополуччя тварин.

Крім того направлено листи:

  • на Департамент освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) щодо вжиття заходів реагування;
  • на Дарницьке управління поліції Головного управління Національної поліції України у м. Києві щодо вжиття заходів реагування;
  • на Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області щодо вжиття заходів реагування до постачальника готових страв (кейтеринг) ТОВ «Кідс Кейтеринг Київ».

Раніше Хрещатик писав, що в Києві та області спалах гострої кишкової інфекції — дітей рятують в реанімаціях