Про це на своїй Facebook-сторінці розповіла Вікторія Пташник.
Вона зазначила, що у 2020 році балотувалась до Київради в команді “Європейської солідарності” і тепер, через три роки.
Пройшло 3 роки, один з депутатів ЄС склав мандат, щоб більше уваги присвятити фронту, і от тепер ТВК визнала мене обраною депутаткою до Київради”, – ділиться Вікторія Пташник.
Політикиня зізнається, що наявність повноважень – це величезна відповідальність, а повноваження під час повномасшабної війни – це відповідальність, посилена в рази.
"Але я б була не я, якщо б не прийняла цей виклик. Тому збираюсь подати необхідні документи для повноцінної реєстрації мене депутаткою Київради і приєднатись до команди Європейської Солідарності у Київраді”
Читайте також: Опозиція у Київраді вважає, що підозри депутатам Київради та військовим ЗСУ – це прямий тиск влади на місцеве самоврядування
Вікторія Пташник зауважила, що до моменту складання присяги певний час займуть певні бюрократичні процедури.
Що відомо про Вікторію Пташник
Вікторія Пташник — українська юристка і політик, народна депутатка 8-го скликання.
- Народилася 1 січня 1983 року в Києві. Закінчила Київський національний університет ім. Т. Шевченка у 2006 році, Українську школу політичних студій (2013).
- 2004–2006 — Акціонерний банк “Діамант”(прийшовши на посаду молодшого юрисконсульта, згодом очолила юридичний відділ центрального офісу банку).
- У 2006 році отримала свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.
- 2006–2011 — юридична фірма “Спенсер і Кауфманн”: останні три роки обіймала посаду партнера й очолювала Практику антимонопольного й конкурентного права фірми (свою кар’єру в фірмі починала з посади молодшого юриста).
- 2011–серпень 2013 — асоційований партнер Юридичної компанії “Правовий Альянс”.
- З вересня 2013 — засновник і партнер Юридичної фірми “Дроіт”.
- Член ради комітету з конкуренційного права Асоціації правників України.
- Член громадської ради при Антимонопольному комітеті України (АНКУ), заступник голови Комітету з недобросовісної конкуренції Громадської ради при АМКУ.
- Координатор групи “Закон і порядок” громадської платформи “Нова країна”.
- З 27 листопада 2014 р. народний депутат України. Член Комітету з питань економічної політики, член Конституційної комісії, член Ради з питань судової реформи при президентові України.
- Виключена з фракції “Об’єднання „Самопоміч“ за підтримку проєкту щодо децентралізації 31 серпня 2015 року2].
- 9 липня 2016 року вступила та була обрана членом правління політичної партії ДемАльянс. 19 листопада 2016 року переобрана Співголовою партії разом з Василем Гацьком.
- 7 червня 2017 року оголосила, що йде із ДемАльянсу .
- У лютому 2019 року стала співініціатором створення громадсько-політичної платформи “Євроатлантичний порядок денний для України”.
- Кандидат у народні депутати від партії “Голос” на парламентських виборах 2019 року (виборчий округ № 223, місто Київ).
Нагадаємо, у червні депутат з фракції “Європейська Солідарність” у Київраді Віктор Кононенко склав мандат, аби повністю присвятити себе службі у Збройних Силах України.
Вночі внаслідок стрілянини в готелі Києва загинув 27-річний чоловік
Під Києвом вибухнули 2 трансформатори - момент потрапив на відео
В одному з сіл Київщини відкрили пам’ятну дошку військовому Валентину Льодовому
На Одеській трасі під Києвом навесні 2024 планують відкрити новий ТРЦ
Раніше Хрещатик повідомляв, що Ар’єва складає мандат депутата Київради.