Ціни на овочі в Україні продовжують зростати. Про це стало відомо завдяки Главкому. Виявилося, що в українських супермаркетах придбати кілограм бананів, які не ростуть в Україні, буде дешевше, ніж купити кілограм моркви, помідорів або огірків.

Попри розпал літа, овочі в магазинах не почали дешевшати. Один із київських супермаркетів вдався до хитрощів: моркву можна придбати лише миту, що значно піднімає її ціну – один кілограм коштуватиме майже 60 грн. Стару ж моркву в магазині просто не знайти.

Дорожчими за банани виявилися й українські огірки. Найдешевша ціна на овоч стартує від 49 грн за кілограм, що дорожче за банани на 7 грн.

Придбати можна й дорожчий сорт огірків. Огірок екстра заважить 53 грн за кілограм.

Найбільшим ціновим різноманіттям відрізняються українські помідори, проте найдешевші все рівно на декілька десятків грн дорожчі за закордонні банани.

Придбати звичайний український томат можна майже за 63 грн за кілограм. Томат сливка вже коштуватиме дорожче – його можна придбати за 82 грн за кілограм.

Томат-гілку українці можуть купити за 73 грн за кілограм, а ось рожевий томат вже майже за 93 грн.

Популярні новини зараз

Раніше приходило 50-300 осіб, зараз понад 1500 — у столиці пройшла акція на підтримку військовополонених

В одному з регіонів Київщини ігри підлітків на залізниці ледь не закінчились трагедію

Вбитий у київському фунікулері хлопець був учнем 10-го класу та займався футболом

Став відомий рейтинг найсильніших та найслабших шкіл Києва за результатами НМТ 2023

Показати ще

Одними з найдорожчих позицій в супермаркеті є коктейльний томат та чорний томат – придбати їх можна за 149 грн за кілограм, що в три рази дорожче, ніж купити кілограм бананів.

Також українці можуть придбати вже фасовані помідори – упаковка 250 грамів томатів черрі коштуватиме майже 69 грн, а півкілограма томатів «Гордій» та «Наомі» коштуватимуть 73 та 89 грн відповідно.