На Солом’янці відкрили безкоштовну громадську пральню

Послугами “Безкоштовного пункту побуту” можуть скористатися малозабезпечені родини, пенсіонери та соціально незахищені мешканці міста.

У Солом’янському районі міста Києва запрацював «Безкоштовний пункт побуту», яким мають можливість скористатися малозабезпечені родини, пенсіонери та всі, хто потребує підтримки.

Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал - тільки актуальні новини Києва!

«Безкоштовний пункт побуту» з’явився завдяки підтримки депутата Київради Андрія Андрєєва, в рамках його соціальної програми. Тут можна безоплатно випрати, висушити та випрасувати білизну, а сама пральня обладнана найсучаснішим устаткуванням. Проте воно не розраховане на прання пухових речей, виробів зі шкіри та спідньої білизни.

Послугами громадської пральні може скористатися кожен мешканець Солом’янського району. Для цього необхідно звернутися безпосередньо у пункт побуту, отримати у адміністратора картку учасника соціальної програми та зареєструватись за документом, що посвідчує особу.

“Робота безкоштовного пункту побуту не обмежиться лише пранням і вже незабаром для мешканців району будуть доступні абсолютно безкоштовні послуги електрика і сантехніка”, – зазначає Андрій Андрєєв.

Деталі роботи громадської пральні можна уточнити за телефоном (044) 227-28-95

Де: вул. Народного ополчення, 8

Коли:  з понеділка по п’ятницю, з 10.00 до 18.00

Читайте також:

На Солом’янці відкрили три нових футбольних поля

Солом’янському району пообіцяли нову залу для дзюдо

У Солом’янському районі облаштують перший у столиці «теплий» тротуар

Автор:

Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал - тільки актуальні новини Києва!
Коментуйте:
Новини по темі