У медіа все більше інформації про наближення виборів мера у місті Києві, в яких є своя політична логіка.

Про це заявив політолог Вадим Карасьов на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, для команди Зеленського, маючи такий високий рівень підтримки в країні, який за окремою інформацією перевищує 60%, в тому числі і шалений рівень підтримки у місті Києві, він намагатиметься провести зміни влади в місті чим скоріше. Через що, вже сьогодні соціологи і політичні штаби заміряють участь кандидатів у мери.

Як показують соціологічні дані, які публікувала як інсайдерські Соня Кошкіна, сьогодні маємо три основних кандидати, які йдуть у мери Києва.

Що важливо, практично два з них сьогодні стоять під сумнівом, і це буде вирішуватися практично в останній момент.

“Поки що немає фінального погодження Ткаченка, розглядається і кандидатура Холодова та інколи навіть кандидатура Пальчевського, що виглядає достатньо цікавим”, – додав Карасьов.

Політолог акцентує, що Зеленський все ще визначає, котрій групі впливу віддати перевагу: Коломойському із Ткаченком, Холодову та внутрішній групі чи Пальчевському. Останній має подвійну перевагу, адже сприймається в суспільстві як незалежний, але в той же час він може піти й від Зеленського.

Карасьов зауважив, що ще немає фінального рішення і у партії Голос, котра одним з можливих варіантів розглядає участь свого 30-го номера парламентських виборів, шоумена і волонтера – Сергія Притулу. Котрий має дуже високий персональний рейтинг, а тому, згідно з соціологією, легко виходить до другого туру.

“Практично участь Притули розбиває електоральну монополію Ткаченка І Кличка, і цим створює конкуренцію”,- вважає директор Інституту Глобальних Стратегій Вадим Карасьов.

“Для Кличка все більш зрозуміло і прозаїчно, бо він єдиний і погоджений кандидат від партії, єдине, що не погоджена сама партія. Адже йти від Європейської Солідарності він не буде. Порошенко буде відправляти свого кандидата, який вже апріорі буде виглядати низькорейтингово, хоча будемо дивитись, можливо, Порошенко здивує”, – пыдкреслює політолог.

Наголошуючи, що у Кличка електоральне ядро розбите, частина якого залишається з ЄС, частина пішла до Зеленського. Звісно, є певна частина, що залишилась з мером, це його персональні прихильники, котрі дещо постаріли у віці і тому Кличко вже не сприймається як молодіжний кандидат.

“Швидше молодіжними кандидатами будуть Притула і Ткаченко, які мають нашарування партійне. Кличко скоріше буде конкурувати з Гордоном на території старшого, телевізійного електорату”,- резюмував експерт.

Враховуючи інсайд про те, що вибори будуть 8 грудня, вже в наступні два тижні рішення щодо проведення виборів у Києві має бути прийняте у Верховній Раді.

Популярні новини зараз

У Києві намагалися підірвати поліцейських під час затримання "квартирників"

На Харківщині загинув в бою кулеметник Андрій Осадчук з Фастова

Максим Кріппа та казино "Вулкан". Як партнер російського олігарха скуповує українські ЗМІ

Будинок на Жилянській, який зруйнував російський "Шахед", можна відновити - експертиза

Показати ще