Віталій Кличко намагається “протягнути” два проєкти рішень, які повністю знищать малий бізнес.

Про це пишуть “Новини.LIVE”.

Малі столичні підприємці зазначають – київська влада набагато спритніша щодо малих підприємців: у Києві захищають законні мафи, аби на тому ж місці поставити свої, які наповнюватимуть не бюджет – а кишені чиновників. З цією метою, зазначають дрібні підприємці, Віталій Кличко намагається “протягнути” два проєкти рішень, які повністю знищать малий бізнес.

Журналісти Kyiv.LIVE дізнавалися усі деталі відносин київської влади та ФОПів.

Фундамент, розтрощена плитка – все, що лишилося від бізнеса учасника АТО Володимира. З 2001 року він мав продуктовий магазин та кафетерій. А у 2020 році за мерства Кличка та його сприяння бізнес у Володимира Федорчука “віджали”.

Спочатку чоловіка тероризували приписами, ніби той не надав усі потрібні дозволи. А надалі ще гірше – з нього почали вимагати по 10 тисяч гривень щомісяця.

“Сплачувати щомісяця по 10 тисяч гривень – і тоді у моєму житті буде все добре. І не буде цікавити тих осіб є документи чи нема. Я так розумію, що це якимсь чином було пов’язано все-таки з працівниками комунального підприємтсва”, – коментує підприємець.

Володимир не став цього робити і звернувся до поліції – там йому допомагати не захотіли.

“У 2019 році 24 травня мені зателефонували. Це були представники КП “Київ Благоустрій” і одночасно було 4 групи швидкого реагування ТОР. Показав їм всі документи – вони просто посміялися”, – розповідає чоловік.

Підприємці наполягають: ті, хто чесно платить всі податки – заважають КМДА. Адже МАФи біля виходів метро, які заважають людям, не зносять.

“Мета зрозуміла: просто відібрати бізнес у людей, які працюють законно і не платять взяток. І передати його тим, хто платитиме у місцевий бюджет менше, а в кармани – більше”, – коментує ситуацію Тетяна Петренко, голова ГО “Київський міський комітет порятунку бізнесу”.

Коли Володимир намагався перешкодити закриттю бізнесу – його побили та затримали. А Апеляційний суд встановив, що дії департаменту щодо закриття підприємства “Благоустрою” – були протиправними.

Популярні новини зараз

Ректора КНУ ім. Т.Шевченка підозрюють у розкраданні коштів — створено петицію з вимогою звільнити та притягнути до відповідальності

У Вишневому попри раніше озвучені обіцянки, знову намагаються "освоїти" 186 млн на новий офіс міськради

На Київщині вела роботу наша ППО - КОВА

У столиці поруч з ТРЦ побільшало поліції — на що "чекають" і кого зупинятимуть в метро?

Показати ще

В Комітеті говорять – КМДА хоче знищити ще декілька тисяч дрібних бізнесів за допомоги двох проєктів, які нещодавно опублікували на сайті Київради.

Вони планують припинити дії договорів з 6 тисячами бізнесменів, прибрати місця торгівлі і потім продати на аукціоні місця.

“Ми переконані, що мер про цю ситуацію знає. Чому він поки не реагує – незрозуміло”, – розповідає Петренко.

А поки підприємці об’єднуються, щоб врятувати власний бізнес, який приносить дохід тисячам сімей.