Підозрюваний вимагав та отримав неправомірну вигоду від представника однієї зі сторін. Хабар йому платили частинами. Про це повідомили у НАБУ.

Як встановило слідство, спочатку фігуранту заплатили тисячу доларів за рішення про витребування доказів у цивільній справі. Решту суму судді заплатили за ухвалення рішення про стягнення боргу в інтересах позивача.

Коли суддя отримував ці три тисячі доларів, детективи НАБУ спіймали його "на гарячому". Йому повідомили про підозру за частиною 3 статті 368 ("Одержання хабаря в особливо великому розмірі або службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище"). Покарання за неї передбачає позбавлення волі на 8 – 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років з конфіскацією майна. Наразі вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу для підозрюваного.

Працівники САП вручали судді підозру прямо в його квартирі. В оселі вони помітили портрет цього фігуранта в образі Юлія Цезаря.

Схожий портрет висів у будинку Віктора Пшонки. Колишній генпрокурор за часів Віктора Януковича прикрасив свою оселю дивними картинами. На одній з них він був зображений в образі римського диктатора та полководця, а на іншій – в образі французького імператора Наполеона Бонапарта.

Читайте також: Здав замість сечі - воду зі слиною — стало відомо, як суддя Тандир сфальшував аналізи після смертельного

Фото 1 из 6.
Фото 2 из 6.
Фото 3 из 6.
Фото 4 из 6.
Фото 5 из 6.
Фото 6 из 6.

Читайте також: Обвинувачений голова райсуду Київщини Ковбель виїхав за кордон на лікування