Управління туризму та промоцій КМДА і Київський центр розвитку туризму підготували для містян та гостей столиці три безоплатні екскурсійні прогулянки, серед яких – один новий маршрут старовинним Подільським районом. Екскурсійні маршрути розроблені відповідно до умов воєнного стану, тому в разі оголошення повітряної тривоги всі учасники екскурсії зможуть пройти в укриття, що розташовані неподалік, інформує Офіційний портал Києва.

Заходи відбудуться в суботу та неділю. Місця зустрічей вказані в реєстраційних анкетах.

Екскурсія «Таємниці града Володимира», під час якої учасники дізнаються про розбудову Києва та будівництво оборонних споруд князем Володимиром, а також про зведення першого кам’яного храму Київської держави – Десятинної церкви.

Дата та час: 22 червня, субота, 17:30.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/FYRTAiPyfpXPaStLA.

Екскурсія «Київ незламний» ознайомить учасників з історією воєнного Києва: з часів Другої світової війни і до повномасштабного вторгнення.

Дата та час: 23 червня, неділя, 11:00.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/cvLHPdA4araN42sd8.

Екскурсія «Старим Подолом», де під час прогулянки знаменитою вулицею Петра Сагайдачного учасники довідаються, як змінювався Поділ від початку розбудови до сьогодення, ознайомляться з унікальними архітектурними об’єктами, серед яких – Аптека-музей (найстаріший будинок Києва), Києво-Могилянська академія (заснована 400 років тому) та старовинні храми.

Дата та час: 23 червня, неділя, 17:00.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/GsEWehngRCvBEUWb9.

Реєстрація на екскурсії – обов’язкова, кількість місць обмежена. Учасники отримають підтвердження реєстрації повідомленням на електронну пошту та телефонним дзвінком.

Раніше повідомлялось, що у Києві безкоштовні екскурсії поповнились маршрутами на Святошин та Голосіїв.

Популярні новини зараз

У Києві попрощалися з екскомандиром добробату «ОУН» Миколою Коханівським

Частково зруйнована дитлікарня "Охматдит" може відновити роботу за пів року — гендиректор

З Лаври хоч і прибрали, але не все — зображення Паші Мерседеса з друзями досі висить у Києво-Печерській лаврі

Його фото облетіло весь світ — ЗМІ взяли інтерв'ю в лікаря з "Охматдиту", який в закривавленому одязі допомагав розбирати завали

Показати ще