Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація.

Управління туризму та промоцій КМДА і Київський центр розвитку туризму підготували для киян та гостей міста п’ять безоплатних екскурсій.

Зважаючи на дуже великий попит та обмежену кількість місць під час воєнного стану, реєстрація є обов'язковою. Місця зустрічей вказані в анкетах.

Під час екскурсії "Київ: стежиною воєнної історії" (реєстрація), яка розпочнеться у четвер, 16 листопада, о 15:00, можна пройтися вулицями Печерська та познайомитися з рядом об’єктів мілітарної історії Києва, а також дізнатися про події багатолітньої боротьби за незалежність України, що триває й донині.

Маршрут пройде поряд з Центральним будинком офіцерів Збройних сил України, через Маріїнський парк до Будинку командувача військ Київського військового округу. Закінчиться екскурсія на Арсенальній площі.

Також, у четвер, 16 листопада, о 15:00 розпочнеться екскурсія "Все починається з Університету"(реєстрація), на якій можна дізнатися, як університет дав початок розбудові нового кварталу Києва, а також познайомитися з історією створення навколо червоного корпусу парку та ботанічного саду.

Маршрут пройде від станції метро "Університет" через Ботанічний сад імені академіка О.В.Фоміна до червоного корпусу КНУ та бібліотеки імені В. І. Вернадського. Закінчиться екскурсія прогулянкою парком Шевченка.

З екскурсією "Прогулянка Старим Києвом" (реєстрація) можна пройтися у п’ятницю, 17 листопада, о 13:00.

Учасники екскурсії зможуть дізнатися про будівництво Володимирського собору, познайомитися з історіями Золотих воріт, Собору святої Софії тощо.

Маршрут почнеться біля Володимирського собору, пройде через будинок Гольденберга до Золотих воріт.

Екскурсія "Як козаки та магістрат на Подолі жили" (реєстрація) розпочнеться у суботу, 18 листопада, об 11:00.

Під час екскурсії відкриються таємниці середньовічного Подолу та будуть розкриті традиції київського самоуправління.

Маршрут проляже від Контрактової площі через церкву Успіння Богородиці Пирогощої, церкву Миколи Притиска, кам'яницю київського війта та церкву Святої Катерини.

Популярні новини зараз

Після руйнування вандалами погруддя Міхновського, було вкрадено меморіальний знак - поліція розпочала справу

На столичному озері по вул. Самійла Кішки в суботу загинули 2 людини — ДСНС

Під час пожежі на Київщині постраждав будинок відомої блогерки та переможниці шоу “Супермама”

Начальника Солом'янського РТЦК перевели до бойового підрозділу через скандал з повісткою для журналіста "Слідство.Інфо"

Показати ще

На екскурсії "Київ незламний" (реєстрація), яка розпочнеться у неділю, 19 листопада, об 11:00, можна буде познайомитися з історією Києва з часів Другої світової війни і до сьогодні, а також дізнатися про людей, які відігравали роль у його незламності та перемозі.

Маршрут пройде через Бабин Яр та вулицю Юрія Іллєнка до Лук'янівської площі.