Члени Легіону “Свобода Росії”, які воюють проти путінського режиму на боці України, вербують тисячі росіян для наступу на Москву.

Про це йдеться у статті The Times, на яку посилається ТСН.

Спікер легіону “Свобода Росії”, доброволець із позивним “Цезар” розповів, що Легіон має “тисячі претендентів” з Росії, які чекають, щоб приєднатися до їхніх лав. Тому підрозділ продовжуватиме здійснювати рейди на кордоні, доки їхні сили не будуть достатньо великими, щоб атакувати Москву.

“У нас серйозні можливості. У нас є міномети, бронемашини, ПЗРК “Стінгер”, переносні протитанкові комплекси та високоефективні розвідувальні безпілотники”, – сказав “Цезар”.

За його словами, наразі у Легіоні “Свобода Росії” налічується від 500 до 1000 бійців.

“Ми не злочинці і не приватна військова компанія, як “Вагнера”. Всі ми є громадянами РФ. Деякі з нас раніше служили у ЗСУ”, – каже доброволець

“Цезар” додав, що основна мета російських добровольців – це захист України, звільнення її територій та повалення путінського режиму.

“Цезар” радить охочим зв’язатися з представниками Легіону в Інтернеті. Після цього кандидати пройдуть перевірку біографічних даних та процес відбору.

За його словами, росіяни зможуть потрапити до України через нейтральні країни.

“Все більше росіян розуміють, що ця війна є злочинною і її треба зупинити”, – підсумував “Цезар”.

У виданні зауважили, що операція російських добровольців у Бєлгородській області стала першим випадком тривалих боїв на території Росії від початку війни та першим збройним вторгненням до Росії після прикордонних зіткнень між радянськими та китайськими військами в 1969 році.