Лікар Комаровський прогнозує різке зростання захворюваності на коронавірус із середини жовтня, про це він написав на своєму сайті, передає сайт Хрещатик.News.

«Різке зростання захворюваності коронавірусів відбудеться, швидше за все, з середини жовтня – з початку опалювального сезону. Але не тому, що має місце повне ігнорування запобіжних заходів, а тому, що ми традиційно протягу боїмося більше, ніж коронавируса.

Те, що в наших школах називається «заходами», це, в більшості випадків, з епідеміологічної точки зору, – абсолютна маячня. Діти в масках на прогулянках, закриті класи, які опромінюють ультрафіолетом, малюки, які миють руки з ранку до ночі …», – написав Євгеній Олегович.

Він назвав запобіжні заходи від ковіду, які застосовують у школах – повною відсутністю логіки та здорового глузду. Його порада – доступ свіжого повітря у класи набагато важливіший, ніж постійне миття підлоги хлоркою.

«Я жодного разу не бачив, щоб мені (як глядачеві) показали клас по телевізору і сказали: «Ось у нас відкрите вікно, провітрювання. Ось у нас термометр, ось – гігрометр ». Люди не можуть додуматися, що в класі насамперед потрібно організувати протяг, контролювати температуру і вологість повітря. Легше ж відмити гроші на масках, САНІТАЙЗЕР, на миття підлоги хлоркою, на нещасних дітей в масках … Вони в масках, поки на них камера дивиться, а потім знімають, щоб хоч трохи подихати. А ви самі спробуйте подихати в масці в кімнаті, де температура +26 і вологість повітря 20%!

Тому в школах не повне ігнорування запобіжних заходів, а повна відсутність логіки і здорового глузду. Коли страхи батьків або переконаність батьків у тому, як треба дбати про здоров’я дітей, визначають політику держави і конкретної школи: в класі, вони вважають, потрібно поставити кварцову лампу і натопити гарненько», – написав лікар.

Лікар Комаровський дав пораду, як відрізнити коронавірус від грипу та застуди.

Головний симптом, за його словами, – втрата нюху та смаку:

«А тепер лайфхак для вчителів і батьків. Отже, запам’ятовуємо: втрата нюху і відчуття смаку при відсутності нежиті – це дуже типово для коронавируса. Один з найкрутіших симптомів. Тому що при грипі люди теж запахи часто не відчувають, але через те, що закладений ніс і купа соплів, набряк слизової, клітин, чутливих до запахів. А при коронавірус – нежиті на копійку, а нюху немає. Саме тому тест «чим це пахне?» набагато ефективніше, ніж будь-яка термометрія, тому що при легкій формі температура дуже рідко буває»,

Нагадаємо,  вчені радять нові та доступні кожному методи боротьби з коронавірусом

Читайте також:

Від втоми заснув за кермом: під Києвом сталась смертельна ДТП із членами виборчої комісії

Синоптик розповіла, скільки в Україні протримається бабине літо

Популярні новини зараз

У столиці показали автоматизований магазин без людей

Став відомий рейтинг найсильніших та найслабших шкіл Києва за результатами НМТ 2023

Максим Кріппа та казино "Вулкан". Як партнер російського олігарха скуповує українські ЗМІ

Частина Поштової площі у Києві стала пам’яткою національного значення

Показати ще