В Києві представники малого бізнесу вийшли на акцію протесту проти МАФії Кличка.

Про це повідомив журналіст та блогер Сергій Іванов.

“Підприємці Києва і вийшли на акцію протесту під КМДА. Кажуть – проти МАФії Кличка. Це кілька тисяч людей з усіх районів Києва, які ще нещодавно підтримали Кличка на виборах, а сьогодні отримали за це смачний плювок в обличчя”, – розповів він.

Журналіст пояснив, що столичний мер вирішив душити законний бізнес.

“Коли не можеш впоратися з незаконним бізнесом – души законний. Це нова стратегія молодої команди Віталія Кличка, які намагаються ухвалити рішення, що дозволяють у довільному порядку, на власний розсуд чиновника зносити споруди легального малого бізнесу. Також значно ускладнюється та бюрократизується механізм отримання дозволів”, – додав блогер.

На думку Іванова, це рішення також створює можливості для корупції.

“Не так важко уявити, які можливості для корупції створює це рішення, не кажучи вже про очевидний перехід у тінь значної частини малого бізнесу, якому просто не залишають іншого вибору. Але, схоже, Клика та його ніжного цербера Білоцерківця, який вже остаточно перетворився на генератор безглуздих ідей, це не турбує”, – зазначив він.

Блогер наполягає на тому, що столична влада намагається зачистити місто від легального бізнесу.

“Все це виглядає так, що легальний бізнес зачищається, аби на його місці виникли тимчасові об’єкти, які б контролювалися мережею «смотрящих». Хороша спроба накопичити чорного налу на вибори, але ні. Плюс, на нелегальні об‘єкти торгівлі це жодним чином не вплине, адже вони й так працюють НЕЛЕГАЛЬНО. І замість того, щоб нарешті ліквідувати незаконні «мафи» та затвердити єдині для всіх підприємців вимоги щодо форми та інших критеріїв тимчасових споруд, Кличко просто стаорює ручне управління з неймовірним корупціогенним потенціалом”, – резюмував Сергій Іванов.