Депутати Київради підтримали зміни до бюджету міста Києва 2019 року. Прийнятим рішенням регулюються важливі соціальні питання та питання розвитку інфраструктури міста. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, інформує пресслужба КМДА.

«Зокрема, збільшуються надходження за такими основними податками, як податок на доходи фізичних осіб – 394,5 млн грн, податок на прибуток підприємств –346 млн грн, місцеві податки та збори – 916,9 млн грн», – пояснив Микола Поворозник.

Він додав, що з урахуванням виконання бюджету міста Києва за 10 місяців збільшено дохідну частину бюджету на 1,8 млрд грн.

Микола Поворозник проінформував, що збільшено видатки на зарплати освітянам, пільговий проїзд у місцевому транспорті, а також реконструкції, ремонт та будівництво важливих для киян об’єктів.

«За рахунок додаткових джерел збільшено видатки на заробітні плати педагогічним працівникам – 84,6 млн грн, тренерам спортивних шкіл – 34,1 млн грн, пільговий проїзд у комунальному транспорті – 243 млн грн, будівництво Подільського мостового переходу, реконструкцію ліфтового господарства, завершення капітальних ремонтів на об’єктах житлово-комунального господарства», – підкреслив Микола Поворозник.

Нагадаємо, Кличко закликав депутатів схвалити зміни до бюджету 2019

Читайте також:

Мінфін врахував додаткові видатки у другому читанні Держбюджету: Маркарова

Держбюджет-2020: Гончарук пояснив, на що підуть гроші від продажу землі