Інтернет 4G в метро може з’явитися вже навесні: КМДА

Інтернет 4G в метро може з’явитися вже навесні: КМДА

Проєкт буде втілено в анонсовані терміни, якщо об’єднати зусилля всіх учасників цього процесу.

Радник Київського міського голови Максим Бахматов ініціював оперативну зустріч щодо стану впровадження 4G у київському метрополітені з представниками Міністерства цифрової трансформації, Верховної Ради України, комунальних підприємств, операторів мобільного зв’язку, бізнесу, інтернет-асоціацій. Про це повідомляє пресслужба КМДА.

«Впровадження 4G у метро – це питання національного масштабу. Закон повинен виконуватись. Є юридичні процеси, яких необхідно дотримуватись. Якщо об’єднаємо зусилля всіх учасників цього процесу, проєкт буде втілено в анонсовані терміни», – розповів Максим Бахматов.

За словами Бахматова, наразі погоджені всі важливі технічні аспекти з метрополітеном і операторами була надана необхідна технічна документація.

«Оператори вже завезли до країни перші партії спеціального обладнання для побудови мережі й очікують на отримання законних підстав для початку виконання монтажних робіт у метро. Повноцінна реалізація інвестиційного проєкту залежить від прийняття Київрадою рішення про плату за телеком доступ до об’єктів комунальної власності», – зазначив директор з регуляторного забезпечення «Київстару» Олександр Когут.

Активіст Олександр Барабошко зазначив, що оператори повинні подолати бюрократичні питання.

«Це питання важливе. Важливе не тільки самою реалізацією технології 4G у метрополітені, а й кейсом прозорого доступу провайдерів до міських мереж. Операторам все ще потрібно пройти певний бюрократичний шлях, але вже, як мінімум, є його дорожня карта», – зазначив київський активіст.

Нагадаємо, що у березні 2020 року заплановано старт 4G Internet на перших станціях метро, а саме:

«Академмістечко», «Житомирська», «Святошин»;
«Сирець», «Дорогожичі»;
«Героїв Дніпра», «Мінська», «Оболонь».

Наприкінці 2020-на початку 2021 року – на всіх станціях та тунелях.

Нагадаємо, Назвали перші станції метро, на яких запустять 4G інтернет

Читайте також:

Коли запрацює wi-fi у Києві: що відбувається з інтернетом в метро та центрі столиці?

Обладнання wi-fi з Київського метрополітену виставили на продаж

Коментуйте:
Новини по темі