Голосування за продаж землі в умовах пандемії та світової кризи – це злочин: Ігор Смешко

Підпишіться на Хрещатик News у Google News! Тільки актуальні новини Києва!

Ухвалення законопроєкту про продаж землі в умовах пандемії COVID-19 спричинить перехід земельних ресурсів до рук спекулянтів, які скуплять її за безцін. 

Ухвалення законопроєкту про продаж землі в умовах пандемії COVID-19, колосального падіння вартості національних активів та збідніння населення – це злочин, що спричинить перехід земельних ресурсів до рук спекулянтів, які скуплять її в людей за безцін.  Про це заявив лідер політичної партії «Сила і Честь», колишній керівник воєнної розвідки, перший заступник Секретаря РНБО, екс-голова Служби безпеки України, полковник Ігор Смешко, повідомляє Хрещатик.News.

Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал - тільки актуальні новини Києва!

Результатом ухвалення такого законопроєкту стане формування великих землеволодінь під контролем транснаціонального або тіньового капіталу із подальшою необмеженою їх експлуатацією. Фактично, ми обміняємо майбутнє наших дітей на папір, який надрукують супердержави. І втратимо контроль над збереженням землі і екологією.

«Верховна Рада має намір ухвалити законопроєкт про так званий ринок землі. Насправді жодного ринку він не передбачає, а створює умови для тотальної скупки наших земельних ресурсів спекулятивним капіталом та перехід їх в подальшому під контроль латифундистів (великих земельних власників), в тому числі тих, за якими стоїть транснаціональний і місцевий тіньовий капітал», — переконаний Ігор Смешко.

За його словами, запускати продаж землі в умовах, коли вся світова економіка пішла в круте піке – це щонайменше нерозумно, а насправді – злочинно. На грані, навіть, державного злочину і національної зради.

Спочатку потрібно створити фінансові умови для підняття конкурентоспроможності українського фермера, який працює на своїй землі. Зробити його конкурентоздатним при купівлі землі. Захистити його держаним протекціонізмом як носія, окрім іншого, нашої національної пам’яті і культури.

Створити Національний земельний банк та закріпити право остаточної власності на землю — виключно для громадян України. Закрити можливість участі в купівлі землі тіньовим та «недоброчесним» коштам. Довести нарешті до кінця виконання 13 статті Конституції України та зробити власниками 2 га землі — всіх громадян України, що цього забажають.

«З початку 2020 року світові фондові ринки катастрофічно впали: індекс цінних паперів FTSE впав на 34,1%, Dow Jones Industrial Average — на 31,1%, а Nikkei — на 28,7%. Цілі галузі економіки паралізовані й невідомо коли зможуть цілком відновитися. Навіть МВФ публічно оголосив, що світова економіка увійшла в рецесію, яка буде набагато гіршою, ніж в 2008 році.

Вартість національних активів провідних держав та країн, що розвиваються, катастрофічно падає. І українська влада не знаходить нічого кращого, ніж саме в цей момент влаштувати аукціон небаченої щедрості – майже задарма розпродати землю. Я вже не кажу про те, що цинічно та аморально це робити, коли життям українців загрожує коронавірус. Влада ще має довести, що вона здатна впоратись з цією кризою, а не штучно створювати інші, на грані соціально-економічного хаосу в суспільстві.

Посилання на те, що, мовляв, реформа вступить в силу в 2021 році є політичною маніпуляцією. Економічна криза (особливо в Україні) буде глибокою та затяжною, співмірною хіба що з Великою депресією кінця 20-х-початку 30-х років ХХ століття. В той час, коли ми ще навіть не чули, яку саме економічну стратегію має Уряд, щоби подолати її. І яку модель економіки, взагалі, він збирається будувати в Україні.

Запозичення, які проїдаються корумпованим державним апаратом, який так і ніхто і не почистив — це навіть не інвестиції. Це проїдання останнього, що ще залишись в Україні — землі і її стратегічних підриємств. Наявність яких допоки що відрізняла нас від країн третього світу.

Що ж стосується власного сільського господарства, то Україні зараз потрібно сконцентруватись на його зміцненні. Надати йому державну підтримку, дешеві і довгострокові кредити, захистити власний ринок від недоброчинної іноземної конкуренції, ввести податкові преференції, які стимулюють нові технології в зберіганні і глибокій переробці, а не розбазарювати наші земельні багатства», — заявив Ігор Смешко.

Лідер політичної партії «Сила і Честь» закликав усіх політиків утриматись від голосування за так званий ринок землі.

«Не чиніть відвертого злочину перед нашим та прийдешніми поколіннями, не обрікайте Україну на знищення власної сільськогосподарської бази, думайте про майбутнє, а не про сьогоднішній день та наміри десь знайти швидкі гроші. Переконаний, що кожен, хто підтримає розпродаж землі, рано чи пізно відповідатиме перед народом України за цей ганебний вчинок», — наголосив Ігор Смешко.

Читайте також:

Ігор Смешко: Треба провести розслідування дій усіх урядових установ, що допустили виліт нашого літака в небезпечну зону над Тегераном

Уряд посилив карантинні обмеження: як саме

Ігор Смешко: «Невиконання Будапештського меморандуму – загроза подальшому ядерному роззброєнню в світі»

 

 

Автор:

Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал - тільки актуальні новини Києва!
Коментуйте:
Новини по темі
У Києві знесли найбільший будівельний ринок (відео)

У Києві майже три тижні тривав демонтаж сотень МАФів, незаконно встановлених на ринку “Юність” на Лісовому масиві в Деснянському районі столиці.Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал – тільки актуальні новини Києва! Про це повідомляє КП “Київблагоустрій”, на яке посилається “Апостроф”. Так, із землі, що належить Лікарні швидкої допомоги, прибрали понад півсотні незаконних…

Під Києвом жінка померла у кареті швидкої: довга дорога до лікарні, де була вільна реанімація

Хворих з Коцюбинського, які потребують госпіталізації, везуть і в Бучу, і в Ірпінь, і в Макарів. Все залежить від наявності вільних місць у лікарнях, або від специфіки допомоги.Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал – тільки актуальні новини Києва! Як пише “Великий Київ”, посилаючись на ТСН, у Коцюбинському є сімейна амбулаторія лише первинної…

Київські патрульні в двох безглуздих аваріях розбили три службові машини за день

Усереду, 22 вересня, в Києві відбулося відразу дві курйозні аварії з патрульними автомобілями — в одній з них службове авто правоохоронців протаранило… іншу службову автівку поліції.Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал – тільки актуальні новини Києва! “Телеграф” зібрав дані про ці аварії. Як пише “Еспресо”, одна з аварій сталася на Брест-Литовському шосе…

Низка вулиць в Києві лишились без води

Сьогодні, 22 вересня, з 10:00 на певних вулицях Києва відключили водопостачання.Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал – тільки актуальні новини Києва! Про це, як пишуть “Коментарі”, повідомили в комунальному підприємстві Київводоканал. Зокрема відключення відбулось за адресами: вул. Софіївська, 2 Боричів узвіз, 8 вул. Боричів Тік, 1, 3, 7 вул. Межигірська, 87, 87А,…