Таку заяву зробив Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков під час засідання Уряду 4 травня. Про це повідомляє сайт Хрещатик.news з посиланням на пресслужбу МВС.

Він зазначив, що правоохоронці перевірили супермаркети, торгові центри та заклади громадського харчування, та склали протоколи про порушення карантину.

«За останній час поліція склала 10 тисяч 303 протоколи про порушення карантинних норм. В тому числі, ми провели перевірку 162 будівельних супермаркетів, в тому числі «Епіцентр» та «Нова лінія». Виписали 94 протоколи по супермаркетах, 29 мережі «Епіцентр», 140 протоколів – мережам громадського харчування. В торгових центрах були випадки, коли торгували меблями та предметами електроніки та іншими товарами, які не передбачені карантином.

Перевірка встановила, що в кожній області були порушення. Лідером порушень в галузі об’єктів громадського харчування стала Рівненська – 26 випадків, коли з порушеннями працювали кафе та ресторани. Харківська -14, Донецька – 17, Запорізька область – 12. В тому числі і ресторани у місті Київ. Їм вже виписали адміністративні протоколи. Сподіваємось, суди нас підтримають», – сказав Арсен Аваков.

На думку Арсена Авакова темпи відкриття і порядок функціонування закладів на місцях необхідно делегувати місцевій владі.

«Я вважаю, що рішення про зняття карантинних обмежень повинні прийматись з урахуванням розвитку епідемій в кожному регіоні країни. Тому, місцева влада повинна сама приймати рішення та нести за це відповідальність», – наголосив міністр.

Нагадаємо,  Карантин не завада: Микола Тищенко годує VIP-клієнтів в ресторані Велюр

Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал  – тільки актуальні новини Києва!

Читайте також:

Зеленський вилаяв Тищенка за порушення карантину рестораном Велюр

Карантин для всіх: Олег Ляшко замурував вхід до ресторану Миколи Тищенка (відео)

Карантин для всіх? Як обійшов обмеження будівельний гіпермаркет Епіцентр