Колишній очільник британського уряду Борис Джонсон заявив, що президент РФ Путін погрожував йому ракетним ударом під час “надзвичайної” телефонної розмови перед вторгненням в Україну.

За даними BBC, Джонсон попередив россійського президента, що війна стане повною катастрофою, призведе до західних санкцій і збільшення присутності військ НАТО на кордонах РФ. Також він сказав Путіну, що Україна не вступить до Альянсу в осяжному майбутньому, пише “Хвиля”.

“Одного разу він погрожував мені і сказав: “Борисе, я не хочу тобі нашкодити, але з ракетою це займе лише хвилину” або щось подібне. Весело. Але я думаю, судячи з того дуже розслабленого тону і по виду відстороненості, він просто підігравав моїм спробам змусити його вести переговори”, – сказав Джонсон, зазначивши, що Путін був “дуже фамільярний” під час “самого екстраординарного дзвінка”.

Також він згадав, як запропонував президенту України Володимиру Зеленському допомогу в переміщенні в безпечне місце, коли РФ вторглася на територію України.

“Він не прийняв мою пропозицію. Він героїчно залишився там, де був”, – згадав він.