У Польщі не виключають створення ширшої коаліції країн, які разом блокуватимуть Олімпіаду-2024 в Парижі через рішення Міжнародного олімпійського комітету про допуск росіян і білорусів до міжнародних змагань.

Про це заявив голова Бюро міжнародної політики при президентові Польщі Марцін Пшидач, передає Укрінформ з посиланням на Польське радіо.

“Таке рішення має бути вироблене в ширшій коаліції країн, і лише тоді, якщо можна буде піти широким фронтом, можна буде говорити про жорсткі рішення та жорсткі рекомендації”, – підкреслив Пшидач.

Він зазначив, що питання присутності росіян під національним чи нейтральним прапором на міжнародних змаганнях могло би бути використане публічно путіним чи лукашенком. Тому до питання допуску спортсменів із росії та білорусі до міжнародних змагань слід підходити “якомога критичніше”.

“Те, що зараз пропонує МОК, дипломатично кажучи, дуже розчаровує. Кожен із нас розуміє, що з цим пов’язана російська агресія”, – констатував Пшидач.

Він підкреслив, що Польща повинна випрацювати свою позицію з цього приводу і діяти у напрямку скасування МОК цього рішення.