16 липня під час традиційної селекторної наради за участю представників уряду та правоохоронних органів, Президент висловив думку про те, що не треба поспішати продовжувати карантин більше, ніж на місяць. Про це повідомляє сайт Хрещатик.news з посиланням на пресслужбу Офісу Президента України.

«Не треба поспішати з продовженням карантину надовго, треба діяти за розвитком ситуації. Всі вже втомилися від цього карантину. Потрібні чіткі рамки, як ми його продовжимо, щоб у людей були можливості для життя в безпеці, щоб міг функціонувати бізнес, щоб економіка не стояла на паузі. Тому спочатку продовжуємо на місяць, але не довше», – сказав Володимир Зеленський.

На що міністр охорони здоров’я Максим Степанов розповів, що вже розроблено постанову зі змінами щодо існування карантину в Україні в цілому.

Так, регіони буде поділено на чотири зони – «зелену», «жовту», «помаранчеву» та «червону», де діятимуть чіткі критерії щодо обмежень.

Відповідно, обмежувальні заходи запроваджуватимуть по регіонах залежно від ситуації, що виникає в тому чи іншому населеному пункті області.

Нагадаємо, в Уряді планують подовжити карантин до середини серпня

Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал  – тільки актуальні новини Києва!

Читайте також:

До кінця 2021 року? Очільник Держпродспоживслужби пояснив, скільки триватиме карантин в Києві

Степанов нагадав, що ресторанам і клубам заборонено працювати вночі по всій країні