29 жовтня 2019 року зареєстровано проект Закону за №1150 “Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за порушення правил перевезення дітей”. Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України.

За порушення правил перевезення дітей Законом передбачається штраф в розмірі тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за вчинення такого правопорушення повторно протягом року.

«Законом передбачається внести до Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) зміни, відповідно до яких статтю 121 доповнити частинами десятою та одинадцятою, у яких встановлюється адміністративна відповідальність у вигляді штрафу в розмірі тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за порушення правил перевезення дітей та п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за вчинення такого правопорушення повторно протягом року», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Зеленський підписав указ про підтримку дітей-сиріт.

Читайте також:

МОН затвердило зміни стандартів в спеціалізованих ліцеях

Батьків дітей, що прогулюють школу, пообіцяли карати гривнею