За фактом сутички під час акції протесту біля Верховної Ради України 17 грудня  розпочато кримінальне провадження. За медичною допомогою звернулося двоє цивільних осіб та 17 правоохоронців. За вчинення протиправних дій до територіального управління доставили 26 активних учасників. Про це сьогодні на брифінгу повідомив керівник столичної поліції Андрій Крищенко. Про це інформує Відділ комунікації поліції Києва.

Зазначається, що 17 грудня, було заявлено проведення акцій згідно із поданими заявками. Але всупереч заявленим мирним заходам група активістів намагалася встановити військові намети. Активісти відмовились виконувати законні вимоги правоохоронців припинили перекриття руху на вулиці Грушевського та влаштували сутички.

«Поліцейські застосували силу та демонтували намети. Трохи згодом група активістів почала перфоратором бурити асфальт, вставляти металеві кілки та встановлювати намети. Тож було прийнято рішення відтіснити таких учасників акції, а палатки вилучити. Частина активістів почала застосовувати палиці та кидати каміння у бік правоохоронців. Активних учасників, 26 осіб, доставили до районного управління для з’ясування усіх обставин. Після отримання показів та вивчення усіх матеріалів їх діям буде надана правова оцінка», – зазначив Андрій Крищенко.

Повідомляється, що внаслідок сутичок біля Верховної Ради України 17 грудня постраждало 17 правоохоронців, також двоє цивільних осіб звернулися у лікарню за медичною допомогою.

На даний час за фактом сутички розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 345 (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України. Проводиться розслідування.

Нагадаємо, Під Радою сутички: постраждали поліціянти та журналісти (відео)

Читайте також:

В центрі поліція, Нацгвардія, ДСНС та кінологи: біля ВР одразу 4 акції протесту

На сьогодні в столиці заплановані масові акції: в центр краще не їхати