8 травня рівно два роки тому стало відомо про загибель Олександра «Гряна» Гряника. Хлопець прожив свідоме та активне життя: взяв участь у Революції гідності, згодом у 2016 році приєднався до лав «Азову». За час служби Олександр опанував багато спеціальностей, зокрема встиг проявити себе як піхотинець, та і як снайпер. Про це пише Вечірній Київ.

«Грян» дуже любив життя, любив подорожувати, любив світ та вмів бачити прекрасне. Він гарно це все фільмував, фотографував. Любив футбол, дружив зі спортом та гумором. Але водночас це була цілісна особистість, яка мала сталі переконання та виважену життєву позицію» згадує про побратима хоружний бригади «Азов».

На початку 2022 року «Грян» вирішив демобілізуватись, але повномасштабне вторгнення не дало захиснику перепочити. Азовець одразу долучився до добровольчих формувань аби боронити Київщину.

Згодом, під час загострення ситуації в Маріуполі, ГУР вирішило провести спеціальну операцію — авіапрорив на Азовсталь. Олександр зрозумів, що не може покинути побратимів в оточеному місті, тому одразу погодився долучитись до прориву 27 березня 2022 року. Гелікоптер у якому був хлопець зміг вдало приземлитись, після чого захисники одразу почали оборону міста. На жаль, восьмого травня під час ворожого обстрілу Азовсталі, авіабомба впала в бункер, де перебували медики і поранені. «Грян» також був на місці удару, де і загинув.

8 травня 2024 року, батьки захисника разом з небайдужими представниками місцевої влади та викладачами, встановили меморіальну дошку в пам’ять про сина.

@vechirniykyiv

#київ #новини #тіктокукраїна #українськийтікток #грян #полеглівоїни #оболонь

♬ Distance - TWO LANES

Її встановили на центральному вході до школи №298, що на проспекті Володимира Івасюка. Вшанувати пам’ять Героя зібрались учні школи, побратими, близькі сім’ї та небайдужі містяни.

Вічна пам'ять і слава!

Популярні новини зараз

Стало відомо, що буде на місці знесеного храму-МАФу поруч з Десятинною церквою

У Києві було демонтовано незаконний «храм-МАФ» УПЦ (МП) у буферній зоні ЮНЕСКО

У Києві хочуть створити 6 нових ТЕЦ вартістю близько €1,2 млрд

В одній з київських бібліотек розкажуть історію Щекавицької гори

Показати ще