Відмиває надписи, згрібає листя та підмітає: вандал з Алеї художників працює на користь міста (відео)

Прибирає, загрібає, підмітає: вандал з Алеї художників працює на користь міста (відео)

20-ти річного юнака, який пошкодив LED-підсвітку перил на Алеї художників, залучили до громадських робіт на користь міста на три тижні.

Мер Києва Віталій Кличко на своїй сторінці у Фейсбуці розповів, що юнака, який пошкодив LED-підсвітку на Алеї художників, затримали правоохоронці.

За словами мера, юнак кілька днів прибирає вулиці Києва, а взагалі його залучили до громадських робіт на користь міста на три тижні.

«Друзі! Пам’ятаєте вандала, який в ніч на 29 січня пошкодив LED-підсвітку перил на Алеї художників? Поліція затримала молодика та ще кількох його “сподвижників” оперативно. А я тоді сказав, що наполягатиму, аби тих, у кого “сверблять” руки псувати міське майно, залучали до громадських робіт на користь міста. І от вам результат!

Наш 20-річний «недогерой», родом з Київської області, уже кілька днів прибирає туристичні об’єкти та вулиці Подільського району, де він і займався вандалізмом. На три тижні – щонайменше по три години щодня, хлопець залучений до громадських робіт. Він уже попрацював на Алеї художників, де відмивав написи з перил; згрібав листя у сквері на Контрактовій площі та прибирав сніг біля кінотеатру “Жовтень”; чистив схили неподалік пам’ятника Магдебурзькому праву.

Я вважаю, що це буде гарним уроком і для хлопця, і для інших потенційних вандалів. Бо не можна паплюжити те, що створено для громади і гостей Києва! Треба цінувати і берегти красу міста, в якому ми живемо і яке любимо!», – написав Віталій Кличко.

Виправні роботи для вандала з Алеї художників

Друзі! Пам’ятаєте вандала, який в ніч на 29 січня пошкодив LED-підсвітку перил на Алеї художників? Поліція затримала молодика та ще кількох його "сподвижників" оперативно. А я тоді сказав, що наполягатиму, аби тих, у кого "сверблять" руки псувати міське майно, залучали до громадських робіт на користь міста. І от вам результат!🙂Наш 20-річний “недогерой”, родом з Київської області, уже кілька днів прибирає туристичні об’єкти та вулиці Подільського району, де він і займався вандалізмом. На три тижні – щонайменше по три години щодня, хлопець залучений до громадських робіт. Він уже попрацював на Алеї художників, де відмивав написи з перил; згрібав листя у сквері на Контрактовій площі та прибирав сніг біля кінотеатру “Жовтень”; чистив схили неподалік пам’ятника Магдебурзькому праву.Я вважаю, що це буде гарним уроком і для хлопця, і для інших потенційних вандалів. Бо не можна паплюжити те, що створено для громади і гостей Києва! Треба цінувати і берегти красу міста, в якому ми живемо і яке любимо!

Geplaatst door Кличко – мер op Woensdag 12 februari 2020

 

Нагадаємо, Фото та відео молодиків, які пошкодили підсвітку на Алеї художників, передали до поліції (відео)

Читайте також:

Їх було 11! Компанію вандалів з Алеї художників змусять прибирати вулиці

На Андріївському узвозі вандали вирвали LED-підсвітку (фото)

Коментуйте:
Новини по темі