26 грудня у Солом’янському районі Києва на вулиці Героїв Війни, 14 відкрили новий модернізований бюветний комплекс із сучасними водорозбірними колонками, оснащений системою підігріву «антилід». Глибина артезіанської свердловини становить 320 м Юрського водоносного горизонту. Загальна вартість бювету – 4,4 млн грн. Про це під час відкриття бювету повідомила директорка СВКП «Київводфонд» Світлана Козловська.

«Це вже сьомий модернізований комплекс у Києві, що збудований із застосуванням нових, сучасних технологій, зручний та простий у використанні. Тут водорозбірні колонки об’єднані в одну колону та оснащені чотирма кранами з кнопками-помпами для легкого набору води, а також оснащений системою «антилід», щоб не намерзала крига, коли вода розливається», – розповіла Світлана Козловська.

Директорка зазначила, що у мікрорайоні Жуляни це перший збудований бюветний комплекс. Вода в ньому відповідає державним стандартам, а результати перевірок публікуються на стендах біля бюветів. Фахівці підприємства обов’язково будуть слідкувати за якістю води та безперебійною роботою.

Нагадаємо, У Святошинському районі відкривається оновлений бювет, який не працював 6 років

Читайте також:

Київські бювети переводять у зимовий режим

На Ватутіна відкриють модернізований бювет з системою “антилід” та пандусом