Про це в понеділок, 2 листопада, на брифінгу заявив глава МОЗ Максим Степанов, повідомляє сайт Хрещатик.News. 

Відтак, зателефонувавши за номером 0-800-60-20-19 можна отримати офіційну та вичерпну інформацію з усіх питань щодо COVID-19.

“Контакт-центр працюватиме цілодобово. Ми сподіваємося, що він допоможе громадянам оперативно отримувати важливу інформацію та правильно протидіяти поширенню коронавірусної хвороби”, – сказав Степанов.

Міністр повідомив, що до роботи контакт-центру буде задіяно 150 операторів.

«Якщо їм необхідно буде уточнити інформацію, – таке звернення вони реєструють у відповідній CRM-системі, яка автоматично надсилатиме його на розгляд до центрального чи місцевого органу влади відповідно до компетенції. А після отримання необхідної інформації оператори зв’язуються із заявником, щоб її озвучити», – йдеться в повідомленні.

В МОЗ зазначають, що контакт-центр МОЗ створили через те, що місцеві центри не справляються з навантаженням, а кількість хворих зростає:

“Такий алгоритм роботи контакт-центу пов’язаний передусім з тим, що продовжує зростати кількість нових хворих на коронавірус,  які потребують швидких та надійних відповідей на питання щодо проведення безкоштовного тестування, надання невідкладної допомоги або ж забезпечення ранньої самоізоляції з моменту виявлення перших симптомів тощо”.

Нагадаємо,  лікар назвала головне ускладнення після COVID-19, яке залишається надовго і сильно заважає жити

Читайте також:

В ОП запевняють, що погроз суддям КСУ не було

Резніков порівняв Донбас з пухлиною, яку треба ампутувати