Заступник голови КМДА Валентин Мондриївський розповів, що в Києві введено жорсткий контроль за виконанням рішення про зупинення освітнього процесу в навчальних закладах. Про це повідомляє сайт Хрещатик.news з посиланням на пресслужбу КМДА.

Валентин Мондриївський повідомив, що 12 березня, перший день призупинення освітнього процесу в навчальних закладах столиці, почався з перевірки: чи всі дотримались відповідного рішення.

За словами посадовця за результатами перевірки, майже всі освітні заклади обмежили відвідування, а ті, які попри наявне рішення продовжили навчання, у найкоротший термін також мають бути закриті.

«Міська влада розпорядилася закрити всі заклади освіти згідно з рішенням Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. І воно стосується всіх без винятку! Тому ми разом із фахівцями Держпродспоживслужби проводимо перевірку, чи всі відповідально виконують розпорядження. Перші результати показали, що всі заклади освіти, які підпорядковані місту, призупинили навчальний процес, а діти продовжують навчання вдома. Про випадки ухилення від виконання розпорядження з різних причин ми вимушені будемо повідомляти правоохоронні органи. У найкоротший термін, підкреслюю, усі школи, садочки та заклади професійно-технічної освіти будуть закриті для відвідування учнів та вихованців! Давайте відповідально ставитися до здоров’я власного, наших дітей та нашого оточення!» – зазначив Валентин Мондриївський.

Посадовець додав, що під час карантину у київських школах навчальний процес триває в інших формах дистанційного навчання.

Він нагадав, що уся інформація про електронні освітні ресурси для учнів та вчителів розміщена на сайті Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.

Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал – тільки актуальні новини Києва!

Нагадаємо, Всі подробиці про карантин у Києві: які обмеження ввели в столиці (відео)

Читайте також:

Карантин: кияни кинулися скуповувати продукти в супермаркетах (відео)

Як працюватиме громадський транспорт в Києві під час карантину