Організатором борделів, замаскованих під масажні салони у центрі столиці, був колишній міліціонер, котрий у 2015 році був звільнений зі служби, однак весь цей час представлявся поліцейським. Інформація про його можливі корупційні зв’язки з представниками правоохоронних органів буде передана у Державне бюро розслідувань. Про це повідомляє пресслужба «Поліції Києва».

«Оперативники управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, спільно зі слідчими та працівниками оперативних служб поліції Києва під процесуальним керівництвом прокуратури міста Києва встановили, що організатором борделів за кількома адресами у Києві є колишній працівник міліції, котрий у 2015 році не пройшов атестацію і був звільнений з органів внутрішніх справ. Та, попри це, він і надалі представлявся працівником управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, і запевняв своїх спільників, що їхня діяльність проводиться під покровительством правоохоронців», – повідомив начальник Головного управління Національної поліції у місті Києві Андрій Крищенко.

Зазначається, що поліцейські викрили діяльність злочинної групи, яка вела організацію борделів, до складу групи входило 11 осіб: організатор, четверо співорганізаторів та шестеро диспетчерів, які приймали дзвінки клієнтів.

Злочинці утримували три місця розпусти з наданням послуг інтимного характеру, які були замасковані під масажні салони у центрі Києва і свою діяльність рекламували через інтернет.

Повідомляється, що до надання інтимних послуг залучили 75 жінок, які працювали позмінно. За годину роботи повії клієнти платили від 700 до 3000 гривень. Половину заробленої суми жінки віддавали адміністраторам, решту – залишали собі.

«Вчора у рамках кримінального провадження було проведено 14 обшуків: безпосередньо у борделях та за місцем проживання фігурантів. Правоохоронці вилучили речові докази їх протиправної діяльності – гроші, мобільні телефони, чорнові записи, банківські картки, комп’ютерну техніку. Крім того, вилучено пістолет, автомат, гранату, патрони та ножі, які відправили на експертизу, аби з’ясувати, чи є ці предмети вогнепальною зброєю і боєприпасами», – зазначив Андрій Крищенко.

Наразі сімох фігурантів «інтимної справи», серед яких організатор та співорганізатори, затримали правоохоронці.

«Оперативники продовжують працювати над встановленням інших учасників злочинної групи. Фігурантам загрожує від чотирьох до семи років позбавлення волі. Окрім того, інформація щодо можливих корупційних зв’язків організатора борделів із працівниками правоохоронних органів буде передана до Державного бюро розслідувань для ретельної перевірки», – підсумував Андрій Крищенко.

Нагадаємо, СБУ затримало старшого слідчого поліції Києва на вимаганні хабарів

Читайте також:

Грабіжник із соцмереж: поліцейські затримали зловмисника

Хабарі і шахрайство: СБУ затримало члена громадської ради при КМДА та його спільника