Уранці 30 травня російську столицю атакували безпілотники. За словами мера Москви Сергія Собяніна, кілька будівель отримали «незначні ушкодження».

Про це повідомляють російські ЗМІ, на які посилається «Слово і Діло».

«Сьогодні вранці внаслідок атаки БПЛА у кількох будинках сталися незначні пошкодження. Усі екстрені служби міста знаходяться на місцях подій. Вони з’ясовують обставини того, що сталося. Наразі ніхто серйозно не постраждав. Прошу вас довіряти лише офіційним джерелам та не поширювати неперевірену інформацію. З метою безпеки на час роботи екстрених служб проведено заходи щодо евакуації мешканців кількох під’їздів у двох будинках, які постраждали від влучання БПЛА. Одразу після закінчення роботи спеціальних служб мешканці зможуть повернутися до своїх квартир», – розповів Собянін.

Як повідомляє Telegram-канал Shot з посиланням на джерела, 13 безпілотників нібито було збито на підльоті до Москви (Рублівка, Красногірський район, Істринський район, Нова Москва), а ще 3 – влучили у житлові будинки (Ленінський проспект, Профспілкова вулиця, вулиця Атласова)

Губернатор Підмосков’я підтвердив, що біля російської столиці «працювала ППО».