385 саджанців дуба висадили на вихідних 19-20 жовтня 2019 року в парку «Партизанська слава» на честь героїв АТО. Про це повідомляється на сайті Дарницької РДА.

«Сьогодні, на території парку «Партизанська слава», за підтримки Дарницької райдержадміністрації та КП УЗН Дарницького району міста Києва була закладена Алея пам’яті киян – військовослужбовців та поліцейських, які загинули під час проведення АТО та ООС, захищаючи суверенітет України. Про це сповіщає спецільно встановлена інформаційна табличка. Цифра кількості дубів обрана не випадково, адже, нажаль, з початку російської агресії на сході України загинуло 385 киян.

Родичі та друзі полеглих героїв, небайдужі дарничани прийшли і віддали шану полеглим. Це не просто захід заради озеленення парку, а присвята пам’яті загиблих воїнів», – говориться у повідомленні.

Створити алею пам’яті вирішили мами загиблих учасників війни на Сході з Дарницького району міста Києва.

«Ці дуби не дадуть забути про те, що наші сини загинули за майбутнє кожного з нас», – сказала одна з матерів загиблого героя.

Разом з матерями загиблих учасників АТО/ООС та їхніми родинами урочисто відкрив Алею керівник апарату Дарницької райдержадміністрації Микола Калашник.

«Сьогодні ми саджаємо не просто дерева, не просто закладаємо алею, ми зберігаємо пам’ять про наших хлопців. З маленького деревця згодом виросте величний дуб, який стоятиме і в грозу, і в бурю та нагадуватиме всім відвідувачам улюбленого парку, що нас ніхто не переможе!», – зазначив Микола Калашник.

Виконувач обов’язків голови Дарницької райдержадміністрації Василь Лозовий закликав відвідувачів парку дбайливо ставитись до кожного саджанця дубової алеї, «яка є символом нашої сили і незламності на честь воїнів АТО».

Читайте також:

Чи готовий Київ перейти на електронний квиток?

Кличко показав, як монтують прогін Шулявського мосту (відео)