У київському парку «Супутник» облаштують поля для мініфутболу

У парку «Супутник» облаштують поля для мініфутболу

Облаштування спортивних майданчиків не завдасть шкоди зеленим насадженням та природним об’єктам, розташованим на території парку.

На території парку «Супутник» у Солом’янському районі Києва коштом інвестора облаштують спортивні майданчики. Передбачається, що це будуть поля для мініфутболу. Про це повідомляють у пресслужбі КМДА.

«Залучення інвестора відбуватиметься шляхом проведення відкритого інвестиційного конкурсу. Про це йдеться в розпорядженні КМДА № 236», – зазначається на сайті адміністрації.

За планом територія облаштування має орієнтовну площу 0,25 га. Згідно з передпроєктними пропозиціями, площа власне спортивних майданчиків становитиме 1 848 кв. м.

Зазначається, що замовник реалізації проєкту – комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Солом’янського району міста Києва. На комунальне підприємство «Київське інвестиційне агентство» покладені передінвестиційні роботи.

«Інвестор має не пізніше, ніж через 9 місяців із моменту підписання інвестиційного договору завершити роботи з облаштування об’єкту.

Остаточні техніко-економічні показники, детальна інформація та вартість інвестиційного проєкту визначатимуться на підставі розробленої та затвердженої в установленому порядку проєктної документації», – йдеться в повідомленні.

У Департаменті економіки та інвестицій запевнили, що облаштування спортивних майданчиків не завдасть шкоди зеленим насадженням та природним об’єктам, розташованим на території парку «Супутник».

«Інвестор повинен забезпечити технічну можливість демонтажу всіх конструкцій об’єкта інвестування без завдання шкоди території», – підкреслили у відомстві.

Нагадаємо, У Києві відкрили новий сучасний спортивний зал тхеквондо

Читайте також:

Голосіївський парк розширять майже на 2 гектари

В Києві облаштують 200 нових велопарковок

Коментуйте:
Новини по темі