Україною прокотилася хвиля аварійних відключень електрики. У Києві проблеми зі світлом у Шевченківському, Солом’янському, Святошинському, Голосіївському, Оболонському, Дарницькому районах.

Про це повідомляють представники компанії “ДТЕК Київські електромережі”, пише “Главред”.

“Наші енергетики відновлюють електропостачання 15 будинків вулиць Інститутської, Грушевського, Мазепи, Липської та п.Орлика. Аварійне відключення сталося о 12: 28. Фахівці оперативно виїхали на місце аварії і відразу заживили 33 знеструмлених будинки”, – розповіли вони.

Крім того, в Києві вже виникли перебої з рухом електротранспорту. За даними КП “Київпастрансу”:

затримується рух трамваїв №1, 3, 14, 15 по вул. Героїв Севастополя;
затримується рух тролейбусів № 22, 27, 30, 42Д по вул. О. Довженка.
Причиною проблем називають комунальники називають аварійне відключення з боку держкомпанії “Укренерго”.

Далі – у деяких районах Харківщини та Харкова теж зникло світло. Проблеми з електрика є в Слобідському і Салтівському районі. Як пояснили в”Харківобленерго”, тимчасові відключення пов’язані зі спрацьовуванням захисної автоматики.

Також у Дніпрі спостерігаються екстрені відключення електроенергії у Дніпропетровській області. Зокрема, світло частково зникло в Павлограді і в Дніпрі.

“Шановні споживачі! У Дніпропетровській області відбуваються екстрені відключення електроенергії. Напруга на наші мережі поки не подається”, – повідомили в компанії ЦЕК.

Крім того, через аварійне відключення світла без напруги залишилися чотири тягові підстанції. Тому трамвай № 11 і тролейбус №2 припинили рух. Тролейбуси №16, № 19, № 21 курсують до площі Космічна.