Представники легіону “Свобода Росії” звернулись до керівництва РФ із жорсткою вимогою. Вони вимагають полишити місто Шебекіно в спокої та припинити постійні бомбардування.

Про це йдеться у повідомленні на офіційні сторінці легіону “Свобода Росії” в Telegram, на яку посилається ria-m.tv.

Вони заявили, що раніше разом з РДК (Російський добровольчий корпус) зверталися до губернатора Вʼячеслава Гладкова, щоб він припинив безглузді вбивства, але він не впливає на ситуацію, тому вони звертаються до керівників цієї операції та до центру ухвалення рішень.

“Ми закликаємо вас припинити бойові вильоти, авіаційні удари, бомбардування, артилерійські обстріли та ракетні удари прикордонних з Україною територій! Від ваших дій страждають найпростіші російські люди, їхні будинки, об’єкти критичної інфраструктури, заводи, підприємства. Мирні жителі області не заслужили бути вбитими своїми ж братами. Ми хочемо їх врятувати та врятувати всю Росію”, – йдеться у повідомленні.

Вони заявили, що ці території вже є звільненими від російського режиму і вони збираються навести лад на цих територіях та показати, якою має бути Росія.

Також вони звернулись до жителів Шебекіно та Бєлгородської області.

“Залишайтеся в безпеці. По тривозі одразу пройдіть до укриття. Бережіть себе та близьких. Зовсім скоро ви зможете повернутися до своїх будинків, а ті, що були зруйновані під час цієї визвольної операції, будуть відбудовані!” – йдеться у заяві.