В евакуйованих із Китаю українців та іноземців, які наразі перебувають на обсервації в Нових Санжарах Полтавської області, щодня братимуть аналізи, щоб перевірити на ймовірну наявність в них коронавірусу SARS-CoV-2.

Про результати аналізів та стан здоров’я евакуйованих суспільство будуть інформувати щодня.

Про це ТСН повідомив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов.

«Кожного дня будемо повідомляти про їхній стан. По-друге, раз на три дні в них будуть брати проби. Учора [22 лютого] була взята перша проба. І ці аналізи обов’язково будуть публічними. Нічого приховувати ми не збираємося, тому що нам нема чого приховувати. Це має бути відкрита, публічна інформація, суспільство має знати, що відбувається», – сказав Данілов.

Прем’єр міністр України Олексій Гончарук в своєму Телеграм-каналі написав, що Уряд максимально мобілізований, щоби не допустити розповсюдження коронавірусу в країні.

«Зараз усі евакуйовані з Китаю почувають себе добре. Про стан їхнього здоров‘я мені повідомляють щодня. Їхні умови перебування в обсервації — задовільні. Певні мобільні оператори встановили тимчасові вишки на території медичного центру для комфортного спілкування евакуйованих зі своїми рідними», – зауважив Гончарук.

«Прем’єр міністр додав, що в Україні працює національний штаб, який двічі на день збирає інформацію по країні на виявлення коронавірусу.
Плюс, щодня ми контактуємо з ВООЗ для отримання останньої інформації щодо досвіду різних країн: як розвивається вірус, який наразі інкубаційний період та інше. Наші фахівці разом із міжнародними колегами спостерігають за розвитком ситуації для оперативного реагування.

До того ж, ми виявили групу країн із ризиками зараження, тому існує додаткова процедура контролю рейсів із цих країн: здійснюється перевірка температури тіла пасажирів в українських аеропортах.
Якщо у людини будуть симптоми хвороби, кожну область ми підготували до цього: є бригади лікарів-інфекціоністів, які знають усю процедуру надання медичної допомоги.

Визначені також лікарні, які готові прийняти людей.

Причин для паніки немає! Не ведіться на провокації!», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, “Спаліть цей санаторій!”: під час сутичок у Нових Санжарах травмовано десятеро людей, розбиті вікна в автобусах (відео, фото)

Читайте також: 

Всі люди з мораллю покинули країну? Комаровський обурений реакцією на повернення українців з Китаю (відео)

Популярні новини зараз

Двох киян засуджено до ув'язнення за вбивство безхатька у травні 2021-го

₴9,7 млрд — саме стільки було виділено урядом на захист Трипільської ТЕС

16-річного Максима, що загинув на станції фунікулера через конфлікт з працівником УДО, поховали на Берковецькому кладовищі

На Київщині вела роботу наша ППО - КОВА

Показати ще

У пасажирів потягу Київ – Москва коронавірусу не виявлено