Пом’якшити карантин дозволено: в Києві запускають громадський транспорт

Сьогодні, 23 травня, з 12.00 столиця запускає наземний громадський транспорт. На маршрути вийде весь рухомий склад столичного транспорту і працюватиме у звичному режимі.

Про це повідомляє Хрещатик.News з посиланням на пресслужбу КМДА.

За словами Валентина Мондрієвського та Петра Пантелєєва, останні сім днів епідемічна ситуація в Києві відповідає критеріям МОЗ: кількості ПЛР-тестувань, завантаженості ліжко-місць у лікарнях та кількості нових випадків COVID-19 (не має перевищувати 12 осіб на 100 тисяч населення). Станом на 23 травня у Києві зафіксовано 47 нових випадків.

Кількість пасажирів у транспорті обмежують тільки за кількістю місць для сидіння. На маршрути вийде весь рухомий склад наземного транспорту.

«Регулярні пасажирські перевезення автомобільним та електричним транспортом (трамвай, тролейбус) у міському сполученні відновлюються за умови перевезення пасажирів у межах кількості місць для сидіння», – уточнюють у КМДА.

Також відсьогодні відкриються торгові заклади до 1000 м2, а з 25 травня за планом відкривається метро. У понеділок КМДА обіцяє відновити сільськогосподарські ярмарки.

“Наголошуємо, що у столиці продовжує діяти масковий режим, тож пасажирів у транспорт допускатимуть лише за наявності засобів індивідуального захисту. Так само маска буде необхідна під час візитів у магазин та на ярмарки”, – зазначають у КМДА.

Нагадаємо, МОЗ дав столиці два дні на виправлення статистики, погрожуючи не дозволити послабитии карантин.

Долучайтесь до нашого телеграм каналу – читайте актуальні новини Києва!

Читайте також:

Міряти температуру та обмежувати кількість пасажирів в метро не будуть: КМДА

Суворі правила столичного метро після відкриття контролюватиме поліція

Транспорт, метро, садочки, школи, спортзали, ярмарки: що та коли запрацює в Києві

 

 

Коментуйте:
Новини по темі