Оклади міністрів прив’яжуть до середньої зарплати українців: Гончарук

Оклади міністрів прив’яжуть до середньої зарплати українців: Гончарук

Прем’єр міністр обіцяє, що зарплата міністрів та їхніх заступників буде в діапазоні від трьох до п’яти середніх заробітних плат по Україні.

На виконання завдання Президента Володимира Зеленського Уряд ухвалив рішення про впорядкування виплат зарплат керівникам міністерств. Про це повідомив у Telеgram-каналі прем’єр міністр України Олексій Гончарук.

«Справедливим буде прив’язати зарплати міністрів, заступників міністрів й інших високопосадовців до середньої зарплати по країні. Тобто якщо в усіх зарплата зменшуватиметься, то у високопосадовців теж», – написав прем’єр міністр України.

За його словами, зарплата міністрів та їхніх заступників буде в діапазоні від трьох до п’яти середніх заробітних плат.

«Переконаний, що потрібно припиняти виплати по 200-400% премій — відтепер максимальна премія буде не більше, ніж один оклад», – додав Олексій Гончарук.

Він нагадав, що «уся інформація про зарплати керівництва Кабінету Міністрів буде публічною та оприлюднюватиметься щомісяця».

«Також Уряд звернувся до наглядової ради НАК «Нафтогаз України» з проханням утриматися від виплат великих премій керівництву цієї компанії та розглянути питання про їхній перегляд у бік зменшення», – зазначив прем’єр міністр України.

Нагадаємо, Гончарук виправдовує великі зарплати міністрів

Читайте також:

На зарплату в 36 тисяч я не зможу утримувати дитину: Новосад

Зарплата киян збільшиться з Нового року

Коментуйте:
Новини по темі