Про це повідомляє Київський міський центр контролю та профілактики хвороб. Як стало відомо, моніторинг якості води та ґрунту проводили у період з 27 травня до 2 червня 2024 року.

За результатами проведеного моніторингу всі 15 пляжів не відповідали нормативам за санітарно-мікробіологічними показниками.

У держустанові зауважили, що Протоколом Ради оборони м.Києва від 17.05.2023р. №4 та Протоколом постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 22.04.2024р. №8 не рекомендовано громадянам відвідувати пляжі у місті Києві та заборонено навігацію для річкових, малих, спортивних суден, водних мотоциклів та засобів розваг на водних об`єктах у межах міста Києва на час воєнного стану.

"Водойми можуть бути небезпечні з погляду можливого набуття різних захворювань: інфекційних хвороб кишкової групи, дерматитів, алергічних захворювань та ін. При потраплянні такої води у шлунок людини може викликати гострі кишкові інфекції, особливо небезпечні для дітей"

Читайте також: Трагедії на столичних пляжах — стало відомо на яких пляжах найбільше потопельників та які причини