Про це повідомляє пресслужба КОВА.

Основна сесія НМТ розпочинається у травні та триватиме до кінця червня. Скласти Національний мультипредметний тест можуть випускники закладів освіти 2024 року та випускники минулих років.

Графік складання тестів із міркувань безпеки не оприлюднюватиметься. Всі тимчасові екзаменаційні центри мають облаштовані укриття цивільного захисту. Поліція забезпечить патрулювання біля освітніх закладів та перевірку всіх учасників процесу з допомогою металошукачів.

НМТ проведуть у формі комп’ютерного тестування. Передбачено, що вступник має виконати сертифікаційну роботу, що містить завдання з 4 навчальних предметів. Обов’язковими будуть – українська мова (без літератури), історія України та математика. На вибір можна було обрати один з 9 предметів: українську літературу, англійську мову, іспанську мову, німецьку мову, французьку мову, біологію, географію, фізику та хімію.

Випускники виконуватимуть сертифікаційну роботу в один день у два етапи:

  • І етап – 120 хвилин – завдання з української мови та математики,
  • ІІ етап – теж 120 хвилин – історія України та навчальний предмет, який обрав випускник.

У 2023/2024 навчальному році в мережі закладів освіти області налічується 620 шкіл. Цьогоріч закінчують навчання в 11 класах 11,3 тис випускників закладів загальної середньої освіти.

Раніше Хрещатик повідомляв: Став відомий рейтинг найсильніших та найслабших шкіл Києва за результатами НМТ 2023.