Джерело: Бюро економічної Безпеки України

За результатами інформаційної-аналітичної роботи працівники Територіального управління встановили, що службові особи одного з органів місцевого самоврядування у Київській області оголосили тендери на проведення реконструкції трьох навчальних закладів. Посадовці збирались витратити на це понад 581 млн гривень.

Фахівці Бюро проаналізували тендерну документацію та з'ясували, що вартість на окремі будівельні матеріали, які зазначені в кошторисі, є значно завищеною.

Аналітики направили лист органу місцевого самоврядування з рекомендаціями переглянути рішення про закупівлю послуг.

Завдяки вжитим заходам міська рада скасувала тендери. Таким чином упереджено сумнівне використання понад 581 млн грн з місцевого бюджету.

"Співробітники ТУ БЕБ у Київській області спільно з фахівцями Київської обласної військової адміністрації постійно аналізують проєктно-кошторисну та тендерну документацію у сфері будівництва, яка розроблена громадами, районами та профільними департаментами КОВА. З початку року направлено вже 37 рекомендацій до замовників послуг з метою упередження неефективного використання коштів з місцевого бюджету" керівник ТУ БЕБ у Київській області Максим Кутерга

Раніше Хрещатик повідомляв: САП скерувала справу до суду стосовно розкрадання понад ₴27 млн при будівництві дитсадку в Гатному