Відкрита реєстрація на отримання саджанців ялин, сосен, каштанів, дугласій, кленів, лип, дубів, буків, модрин та інших простих і невибагливих дерев.

Щоб отримати садивний матеріал із нетравмованою кореневою системою безкоштовно, киянам потрібно зареєструватися за номером 095-888-58-00 (WhatsApp|Viber).

«А далі все як і в попередні роки з однією лише відмінністю — ми віддаємо вам дерева в обмін на залучення ваших fb-друзів до аудиторії підписників сторінки „Контейнерне озеленення“. Деталі за вказаним номером телефону. З 2018-го ми двічі на рік роздавали сіянці та саджанці лісоутворючих видів для озеленення міста. Співучасники нашого проекту мали змогу безкоштовно отримати рослини, щоб висадити їх на прибудинкових територіях Києва. Деякі дерева за ці роки вже сягнули триметрової висоти», — повідомляється на сторінці Центру альтернативного озеленення Києва.

У Центрі зауважили, що не припиняли безоплатно поширювати саджанці ні в 2020-му ковідному, ні в 2022-му.

«Були певні сумніви, але… продовжуватимемо займатися цим і надалі. З 14 лютого відкрили реєстрацію бажаючих отримати саджанці», — розповіли організатори.

«Таких саджанців (на фото вгорі) у нас дуже багато. Всі вони із закритою кореневою системою. У 2020-2021 ми їх завезли із лісових розсадників, щоб безкоштовно роздати. Дерева тоді були зовсім малесенькими сіянцями. Зараз вони стали повноцінними саджанцями висотою від 1 до 2 м», — розповіли організатори.

Раніше повідомлялось: У столиці комунальники Печерську замовили саджанців майже на 6 млн грн і приховали це