НАБУ і САП підозрюють його в організації заволодіння понад 1200 га землі під Києвом.

Таке рішення 2 лютого ухвалив ВАКС, повідомляє «Слово і діло»

Як відомо, антикорупційний суд заарештував Левченка з альтернативою 3 млн грн застави. Ці кошти внесли і він вийшов з-під варти під наступні обов'язки: прибувати за кожною вимогою; не відлучатись за межі Київської області та Києва без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання та роботи; утримуватися від спілкування із підозрюваними у цьому кримінальному провадженні та здати на зберігання закордонні паспорти. Прокурор САП просив продовжити дію обов'язків ще на два місяці.

«Клопотання прокурора САП про продовження строку дії покладених на підозрюваного (Левченка – ред.) процесуальних обов'язків, у межах кримінального провадження – задовольнити. Продовжити підозрюваному строк дії обов'язків, покладених на нього у зв'язку із застосуванням запобіжного заходу у виді застави, на 2 місяці - до 2 квітня 2024 року включно», – йдеться в рішенні.

Також суд продовжив до 2 квітня строк дії обов'язків, покладених на колишнього позаштатного радника ексголови Державного агентства земельних ресурсів Сергія Тимченка Євгена Сингаєвського. За нього внесли 5 млн грн застави і він вийшов під наступні обов'язки: прибувати за кожною вимогою; не відлучатись за межі Київської області без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання та роботи; утримуватися від спілкування із підозрюваними у цьому кримінальному провадженні та здати на зберігання закордонні паспорти.

Нагадаємо, НАБУ і САП повідомили про підозру п'ятьом особам, серед яких голова Держрезерву Дмитро Бабак. За версією слідства, у 2018-2019 роках ці особи заволоділи майже 920 га державної землі у Фастові Київської області та близько 284 га ДП «Пуща-Водиця» поблизу міста Києва.