Дослухавшись «дружньої» поради колеги по роботі, молодик скористався послугами ділків з телеграм каналу, які за 5 тисяч доларів обіцяли організувати йому безперешкодний перетин кордону. Як покидатиме країну, киянину не сказали, запевнивши, що цей спосіб перевірений та абсолютно безпечний.

Тож чоловік прибув у село Вилок. Перетинати кордон йому було запропоновано у темний час доби. Після передачі грошей переправникам, киянину вказали напрям руху та зникли. Про те, що шлях до сусідньої Угорщини пролягатиме через річку, молодик дізнався вже на березі Тиси.

Зіскочивши з обриву у крижану воду з потужною течією, киянин зрозумів, що потрапив у небезпечну пастку, вхопився за гілки дерев, вкритих водою та льодом, але через сильний холод вибратися самостійно з річки вже не зміг. На щастя, чоловік встиг повідомити про те, що сталося працівників швидкої допомоги та скинув їм геолокацію свого місцезнаходження.

Отриману інформацію медики передали прикордонникам, які вже за кілька хвилин знайшли порушника та витягнули його на берег. Чоловіка одразу доставили на підрозділ надали першу допомогу, сухі речі, гарячий чай та викликали працівників швидкої допомоги. По прибуттю медики оглянули потерпілого, госпіталізації він не потребував.

Наразі оперативники загону встановлюють коло осіб, причетних до організації незаконного перетину кордону врятованого киянина.

Застерігаємо усіх, хто має бажання незаконно перетнути кордон, не наражати себе на небезпеку та не вірити шахраям, які запевняють, що зможуть забезпечити безпечний перетин кордону річкою або гірським високогір’ям.

Організатори незаконного переправлення осіб через кордон ніколи не переймаються долею та збереженням життя своїх «клієнтів», наражаючи їх на небезпеку заради грошових винагород.

Читайте також: Клірики з Києво-Печерської Лаври затримані на кордоні за $12 000