Про це повідомили РБК-Україна з посиланням на джерела серед правоохоронців.

"Сьогодні Шевченківський районний суд Києва обрав запобіжний захід одному із засновників компанії "Київгума": тримання під вартою протягом 60 днів, без права внесення застави"

Водночас джерело РБК-Україна в правоохоронних органах уточнило, що мова про засновника компанії «Київгума» Антона Кравця. Водночас джерело Укрінформу інформує, що є достатньо підтверджень роботи компанії на Росію вже після початку повномасштабної війни.

"...попри всі заяви про патріотизм і чесний бізнес від керівництва компанії, є достатньо підтверджень роботи на Росію вже після початку великої війни. Це і інвойси, і переписка безпосередньо з клієнтами в РФ, і слова вдячності від самих окупантів. Багато цікавої інформації знайшли і в комп’ютері гендиректора Київгуми Андрія Острогруда".

Фото 1 из 7.
Фото 2 из 7.
Фото 3 из 7.
Фото 4 из 7.
Фото 5 из 7.
Фото 6 из 7.
Фото 7 из 7.

"Наприклад, директор відділу логістики Київгуми Тетяна Мисак напряму спілкується з представником російської ООО «МКТ». Так само вона пише й естонським менеджерам – мовляв, товар піде в Кронштадт, Санкт-Петербург і Москву. Усі листи – з копією на засновника української компанії Антона Кравця".

Тому, як стверджує джерело у правоохоронних органах, «будь-які спроби захисту апелювати до патріотизму, «помсту» за невідомо що та спробу «зупинити чесний бізнес» перекриваються чіткими фактами. Доказова база у даній справі є вичерпною і суттєвою».

Раніше вказувалось, що СБУ звинувачує українське підприємство на Київщині в оптових поставках засобів тактичної медицини в рф. До того одним із співзасновників повідомлялось, що роботу єдиного в Україні виробника аптечок для ЗСУ паралізували через обшуки СБУ у справі про "держзраду".

Довідка. ТОВ "Київгума" займається виробництвом виробів з гуми, латексу, полівінілхлориду, термопластичного каучуку і силікону. Як підприємство повного циклу виготовляє понад 4000 найменувань продукції. Компанія належить Андрію Острогруду (20%), Роману Кравцю (40%) та Антону Кравцю (40%).