Днями, на стаціонарному посту Березань, що знаходиться в Борисполі Київської області, до поліцейських по допомогу звернулися громадяни, в руках яких був хижий птах — його знайшли на узбіччі траси "Київ-Харків". Як виявилося, це був травмований канюк.

Птах не міг самостійно злетіти і безпорадно лежав на узбіччі автодороги. Небайдужі громадяни вирішили взяти його із собою. Про це повідомили у прес-службі Патрульної поліції Київської області.

Люди попросили про допомогу патрульних поліцейських, тому що їм потрібно було терміново їхати по своїх справах і допомогти пернатому вони ніяк не могли. Копи передали птаха до рук фахівців із Центру порятунку диких тварин.

При цьому патрульні зазначили, що кожне життя в цьому світі є важливим і вони надають допомогу всім, хто до них звертається.

Як виявилося, до рук лікарів потрапив канюк — хижий птах, який веде осілий спосіб життя. У постраждалого пернатого діагностували черепно-мозкову травму та перелом лівої лапи, яка виявилася роздробленою.

Птаху надали кваліфіковану допомогу та наклали йому гіпс.

"Цей випадок свідчить про важливість співпраці між владою та громадськістю для забезпечення безпеки та захисту дикої природи. Нам важливо пам'ятати про необхідність збереження та відновлення природних екосистем та їхніх місць проживання, а також про значущість допомоги та реабілітації травмованих тварин"

Раніше Хрещатик писав: У Чорнобилі врятували понад десяток гагар — вони плутають в темну пору часу мокрий асфальт з водоймами

Популярні новини зараз

У столиці няня-пенсіонерка штовхала та била дівчинку по обличчю, через те, що вона засинала в автобусі

Ще одна парафія Броварського району Київщини приєдналась до ПЦУ

Аеропорт "Київ" знаходиться у абсолютно непридатному, з точки зору військових, для використання стані - Голова Ради директорів

У Києві трапилася ДТП на Голосіївському проспекті — обійшлось без жертв

Показати ще

Для довідки: Канюк звичайний — це вид хижих птахів родини яструбових. В Україні найчисленніший хижий птах. Цей вид поширений практично по всій Європі. Зазвичай веде осілий спосіб життя, і лише птахи одного підвиду є перелітними. Саме вони на зиму мігрують на південь Азії або в Африку. Оселяється канюк неподалік від відкритих просторів. Канюків звичайного виду іноді приручають і дресирують для полювання на куріпок і молодих кроликів. У природних умовах живе до 26 років, у неволі — до 30 років.

Раніше Хрещатик у телеграмі повідомляв, що у Борисполі врятували травмованого лебедя.