Про це повідомляє Офіс генерального прокурора.

Їм закидають заклики до повалення влади (ч. 2 ст. 109 КК), посягання на територіальну цілісність (ч. 2 ст. 110 КК) та виправдовування агресії росії (ч. 2 ст. 436-2 КК). Прокуратура також нагадує, що Азарову вже інкримінують державну зраду за погодження «Харківських угод»Експрем’єру Азарову оголосили підозру за погодження «Харківських угод».

За даними слідства, Азаров створив у росії Telegram-канал, через який транслює російську пропаганду і антиукраїнські матеріали, а адмініструють його дві помічниці — діюча начальниця організаційного відділу в столичній райдержадміністрації і колишня співробітниця цієї ж РДА, яка вже виїхала до росії.

Помічниці, стверджують у прокуратурі, не тільки адміністрували канал, але й вели сторінку Азарова у забороненій соцмережі «ВКонтакте», а також організовували його інтервʼю та коментарі російським ЗМІ.

Як повідомляє Київська міська прокуратура, вони не припинили допомагати державі-агресору навіть після повномасштабного вторгнення.

"Проведені судові психолого-лінгвістичні експертизи опублікованих матеріалів повністю підтверджують факти протиправної діяльності підозрюваних".

Чинній посадовиці РДА повідомили про підозру у Києві. Колишньому премʼєр-міністру та іншій спільниці — заочно. Щодо першої вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

Раніше Хрещатик писав про те, що Печерський суд Києва арештував підозрюваного в держзраді нардепа Пономарьова.